şükela:  tümü | bugün
 • ilk gördüğümde; yuh hayvanoğlu hayvan bu ne lan? dememe sebebiyet veren ericsson'un yaklaşık yarım kilo ağırlığında tanka bile takoz vazifesi görecek şekilde yapılmış tasarım harikası bir cep telefonu modeli
 • bugün bir arkadaşta görüp inceleme fırsatı bulduğum, bolu dağına çıkarken takoz niyetine kullanabilmeyi düşündürecek ebatlar da , buna karşın bir o kadar sağlam , su geçirmez , li-ion bataryalı , teknoloji harikası, sevgiliye kızıldığında hıncınızı telefondan çıkarma esprisini şaka maka değil hakkatten gerçek olarak yaşayabileceğiniz iletişm cihazı, mobile phone, gsm aleti.

  buradan buyrun;
  http://cellphones.about.com/…ics/ericsson_r310s.gif
 • (bkz: siemens m35)
 • menusu çok yavaş çalışan sürekli kilitlenen fakat üzerinden gokart arabasıyla bir ikş kere geçildiği halde çalışmaya devam ederek sağlamlığını bana kanıtlayan telefon.
  birde kitapçığında gösterildiği gibi musluğun altına sokup yıkarsanız sesin az geldiğini göreceksiniz hayır bozulmuyor sadece kulak bölümünün içine kaçan suları bir şeye vurarak (örnğ: pantalon) çıkarmanız gerekiyor.
 • guvenle duvardan sektirip adam vurabilinen bir mobil ileti$im araci. bunun yani sira sharkfin anteni ile ister $okella tirtiklayin, ister konserve acin, ister e$e dosta pandiksel $aka yapin, yapin yani. bu arada extradan adventure kit'i alinirsa barindirdigi pusula da dost ve aile ortamlarinda her yere ne$e katar, hatta etrafta "abi bunu boyle cevirdim ama pusula donmedi" diyen karbon fiber arkada$larin varligi gercekten de goz ya$artici bir hal alacaktir. hiddetle tavsiye olunur, 4 adet farkli rengi mevcuttur: turuncu, sari, petrol ye$ili ve mavi.
 • anteni mala ya da ufak boyutlarda bir kürek olarak kullanılabilen inşaat mühendisleri için tasarlandığı yadsınamayacak telefon modeli
 • software hatası nedeniyle en ufak bir darbe aldığında dıııt diye bir ses eşliğinde kapanıveren, günün sevdiği saatlerinde kendi kendine restart atan karakter sahibi bir ericsson modelidir. şarj etmek için şarj aletine bağlandığında bile kimi zaman kapanmayı tercih eder, belki de içine kapanık, utangaç bir telefon olduğu içindir bunu asla bilemeyiz.
 • boyutları ve ağırlığı sayesinde kaybetmek kolay değildir, ericssonlara özgü genel bir özellik olsa da menulerinin yavaşlık konusundaki üstünlüğünü es geçemeyiz, yigidi oldur ama hakkini yeme diyebiliriz. solitaire ve tetris gibi oyunları barındırmasıyla vakit geçirmek için uygun bir ekipman olduğunu söylersek çok da yalan olmaz. lakin yavaşlık olgusu tetris gibi 10. levelı hızlı olması gereken bir oyun da komik enstantanelere sebep olmaktadır. süper bir hızla aşşağıya doğru akan bir tetris bloğu yön tuşlarına basıldığı anda 3. level blok düşme hızına sabitlenir bir süre için. azıcık uyanık kişiler blokları sürekli sağa sola hareket halinde tutmayi bilerek high score yapabilirler, zevklidir.
 • yağmurda rahatlıkla kullanabilir, musluk suyu altında da gönül rahatlığıyla sudan geçirebilirsiniz. ancak elbetteki ne halta yarıycak bütün bunlar diyor da olabilirsiniz. ucuz sayılabilecek fiyatı, titreşimi olması ve sağlamlığı gibi özellikleri gözden geçirildiğinde kullanımı mantıklı sayılabilen bir üründür.
 • ilk defa goren herkesin illa bi tutmak istedigi, sonra da illa ki teyit icin "simdi bu yere dusse bisi olmuyo mu?", "simdi bunu suya atsan bozulmuyo mu?" gibi absurd sorulara bahis olan cirt renkli, iri cep telefonu.