şükela:  tümü | bugün
  • erikli'nin seneler sonra ilk kez çıkardığı meyveli maden suyu markası. keşke sadesi de olsaymış.
  • ahududulu olanından içtim, bildiğin gazoz. şekeri de fazla. bi gazozun litresine 10 lira vermek istiyorsan al, bi şey diyemem.
    ayrıca, hiç işlerini bilmiyorlar yap şunun eriklisini gör bak millet nasıl alıyor.
    içindeki minerallerin ne olduğu da yazmıyor bu büyük bi eksiklik, sen mineralli demişsin buna. şişesi güzel ama kapağı çok dandik.
    benim bu grupta açık ara favorim pınar frii. onu örnek alabilirler.
  • erikli’nin içi beypazarı maden suyu olan, doğal konsantre ve renklendirici içermeyen meyveli maden suyu. sadesini içmek isteyenler beypazarı tercih edebilir.
  • şeftali-kayısı karışık olanı efsane. meyve suyu olarak içmiştim, ama mineralli su olarak sanırım ilk defa karşılaştım. ayrıca şişeyi açtığım anda kokusu salonu sardı resmen. enteresan bir içecek.
  • limonlusunu denemedim, elmali siradan, ahududulu biraz acimtrak geldi bana ama seftali - kayisi aromali tam orgazm etkisi yapiyor. iyi ki varsin seftali - kayisi aromali erikli mineral.
  • elmalısı ve şeftali-kayısılısının tadı lolipop gibi olan maden suyu. ahududulusu ve limonlusunun tadı ise sıradan.
  • ahududulusu surup gibi pek guzel degil.seftali-kayisi ise simdiye kadar ictigim en guzel meyveli soda,hos bi ferahligi var keyifle icebilirsiniz.
  • limonlusunu seviyorum. hiç soda gibi değil. ayrıca o nasıl bir kapaktır kardeşim. yemin ederim ya fıtık olacağım açarken ya da karnım yırtılacak.
  • hayatımda hiç bu kadar kötü meyveli soda içmemiştim.
  • bağımlısı olduğum ve şu karantina döneminde markete çıktığımda bundanda almadan edemediğim. tabi ki şeftali&kayısı tercihim araya limonluda aldım deniycem