şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu tarihlerde 2.si düzenlenen ancak sene içinde bir veya iki festivalin daha olacağı saros körfezinde bulunan rock festivalidir.

  not: katılım çok fazla değil ancak ünlü gruplar da sahne alıyor, ekşici arkadaşlar varsa giden veya konser alanında bulunan birlikte olabiliriz.
 • en büyük problemi erikli hinterlandında neredeyse doğru düzgün hiçbir tanıtımı yapılmamış, yerli halkın bile başladığı gün haberi olmuş buna rağmen harika sanatçıların sahne alacakları festival..
  mesela keşan'dayım bundan sonraki festival için her yerde duyuru var bunun yok..
  yazık olmuş..
 • son gün ne koparsak kardır diyerek içkilere zam gelen festival. bu ekibin tekrar yapacağı etkinliklere katılırken bunu da göz önünde bulundurmak gerek.
 • (bkz: #79374070)
  muhtemelen ağaç kesilecek festival
  gelmeyin lan trakyaya
 • içeriğini bilmiyorum iyidir eminim. tamamen düz insan yorumu yapacağım (gereksiz bi entry)

  erikli ve rock kelimesi bir arada bi acayip olmuş ya :/

  erikli karpuz festivali falan olsa sanki daha bi oturacak gibi.

  gereksiz entry'min sonuna geldim.
 • çoktan gerçekleşmiş festival.

  (bkz: bunu mu demek istediniz)
  (bkz: trakya müzik festivali)

  malum isim karmaşasıyla ilgili olarak da ayrıca (bkz: #75950858)

  gelmişken tanım da girelim madem: bu yıl erikli'de yapılacak iki festival aylardır bangır bangır duyurulurken, kendisinin varlığını gerçekleşmesinden birkaç gün önce bir arkadaşın face paylaşımı sayesinde öğrendiğim festival. apar topar sessiz sedasız araya sokuşturulmuşa benzer bir hali var, zaten biletix etkinliğinde de ne organizatörü belli ne hakkında ayrıntı var.

  buraya kadar neyse, fakat hakkında yine aynı sessiz sedasız tavırla festival alanındaki ağaçların kesildiğine dair iddialar ve fotoların da yayıldığı festivaldir ayrıca. bu durumun bir kesinliği yoktu o zaman, ancak bir haftaki sonraki trakya fest öncesinde ağaç kesiminin devam ettiğine dair haberler yerel medyaya da düştü. (bkz: #79374070)