• pet ürün satış fiyatları serbest piyasa ekonomisine göre belirlendiğinden tüm satış noktalarına yansımamış olması doğal zamdır*
  • su arıtma cihazı satanların ekmeğine yağ sürmüş zamdır.
  • hepimizin maaşlarına zam geldi ya, o yüzden 1 buçuk liraya bile çıkabilmek haklarıdır(!)
  • 19 litresini 9 tl'den alıyoruz, daha ne zam gelebilir ki!
  • alınan yere göre değişen fiyatı vardır. eğer büfeden alırsanız 50 kuruşa, bakkaldan alırsanız 75 kuruşa, migros gibi yerlerden alırsanız 55 kuruşa alırsınız.
  • eski parti mallar bitene kadar en azından şimdilik her yerde etkisi görülmemektedir...

geçenlerde girip 2 tane su almak niyetinde olduğum bir kahvemsi dükkana 2 şişe için bıraktığım 1 liranın yetersiz gelmesiyle ben de zamma rastladım ve mekan sahibinin keyfi bir uygulaması olduğunu sandım ilkin.

adama "niçin 75 kuruş sular?" dediğimde "artık öyle bu yeni gelenler..." dedi ve benim "o zaman bir tanesini alıyorum!" demem karşısında mırın kırın edip önce bir kasayı yokladı öyle zannediyorum 25 kuruş bulamayınca elime bir adet yine erikli marka suyu verip "al bu geçen mallardan kalan." diyerek tutuşturup gönderdi.

velhasılı öyle zannediyorum ki erikli 500ml'lik pet şişe sular artık 75 kuruştan satılacak... benim için bir tercih sebebiydin erikli... artık değilsin. hıh küstüm!!birbir!
  • semtime uğramayan zamdır. hala 25 kuruşa erikli su alınabilir.
  • can yakıcı ve gereksizdir. bulunan en güvenilir su ya basın zammı mecburuz ya almaya..
  • fakültenin kantinine bile gelen zamdır. normal su 50 kuruş iken, erikli su istediğiniz zaman 60 kuruş isteniyor sizden. vay arkadaş, yılların geyiği su hep 50 kuruş muhabbeti de burada bitti sanırım.
  • sağolsun bilen bilir küçükpark çolodan çatır çatır 25 kuruşa alıp içtiğimiz sudur kendisi :)
hesabın var mı? giriş yap