şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ereksiyon terminolojisinde libidite geçer (götünden sallama tanımı).

  fekat aklıma takılan başka bir şey. taocu seks de neymiş diye efil efil okuduğumuz (ne işimize yaradı hala bilmem) zamanlarda, yanlış yamulmuyorsak şöyle bir şey vardı. boşalmak tu kaka, iğrenç, salakça bir şeydir; bunu işte bilmem ne sikko egzersizi, on jedi iradesi, fillerin yüzme stilleri fln bi şekilde önlemek, cinsel enerjiyi göbekte biriktirmek gerekir gibi felsefeden bahsederdi.

  ha belki tüm taocu seks felsefesini yanlış anladım o bi gerçek de, boşalmamak da kötüymüş be. sen bu eril enerjiyi yani, göbekte biriktir dur. sonra:

  (bkz: göbek büyüdükçe cinsel organın küçülmesi)
 • kadın ve erkekte dengede olması gereken, dengesi bozulduğunda "efemine, erkek gibi kadın" gibi tanımlamalara maruz bırakan şeydir.
  eril enerjisi yüksek bir kadınım. çok sevilmekten ziyade özgürlüğüme düşkünüm. entrikam yok, trip yok, taktik yok. düz, net ve kararlıyım. çoğunlukla kafam erkek gibi çalıştığından ne adamlar bende alıştıkları şeyi bulabiliyor ne de bulduklarına alışabiliyor. kimseye muhtaç olamıyorum bazen ihtiyaç duysam da bir zaman sonra geçiyor. bununla yaşamayı öğrendim hatta sevdim bile. görüntümü seviyorum, kendimde de karşımdakinde de zekaya önem veriyorum. güçlüyüm, "öldüm" diyorum bazen ama ölmüyorum.
  umarım bir gün bunu anlayabilecek biriyle karşılaşma şansı bulurum. bulamazsam da çok da önemli değil açıkçası.
 • cok ıyı gelen. cok.
  kendımı yoresınde dısı dısı hıssedıyorum.