• yeni bir capital radio dj'i.
  • daha once radyoodtu, trt fm ve radyo vizyon'da da calismis eglenceli insan...
  • capital radio'dan ayrılan, bu aralar if performance hall'da lokal anestezi adlı etkileşimli-söyleşi programını hazırlayan ve sunan, sürekli şapka takan kişi.
  • neden sürekli şapka taktigina dair değişik teorilerim olsa da şapkayi cikardiginda bütün teorilerimin fıss diye söndüğünü kulaklarimdan cikan belli belirsiz dumandan anlamami saglamiştir ki; şapka takmasa da olur aslinda. öyle de güzel böyle de. at yelesi gibi saçı var hatta öyle diyeyim ben sana.
  • lokal anestezi programında insanın kanını donduran espriler yapmasa programı daha geniş kitlelere duyuracak kişi.

kendisi ile ilgili videoları barkovizyonda izleterek henüz ortaokul ile lise arası çocukluk döneminden çıkamadığını göstermektedir.

bu şekilde devam edecekse yaratıcı fikrini *yapımcı olarak sürdürmeli, sunuculuğu daha olgun birine devretmelidir.

not:
    okulda boş sınıfta "susun ulan" diye bağırıp sandalyeyi tekmeleyip bunu barkovizyonda göstermenin neresi komik sormak istediğim kişidir. bi de onu gösterdikten sonra izleyenlere "sandalye kırıldı da" diye açıklama yaparak daha neyi kovalamaktadır onu da sormak istediğim kişidir.
  • kendisi ankara gazi anadolu lisesi mezunuymuş, onun dışında fazla tanımadığım kişi.
  • bu yaz alaçati otto da levent yüksel'le yaptığı lokal anestezi programında tanışma fırsatı bulduğum şahsiyet. sempatiktir,içtendir ,espiri anlamında gelişime açık yönleri vardır ama kesinlikle ümit vaadetmektedir.tabi "ün" denilen sözcüğün türkiye deki pek çok insan üzerinde değişime olan etkisi aşikardır ama kısacık tanışmamızda kendisinden aldığım izlenimle ilerde daha çok ünlenirse sahip olduğu alt yapıyla değişmeyecek ve şımarmayacaktır.
    not:bu akşamki sezon finali showunda sanırım ilk tanıdığımdan daha farklı bir "erim özşen" havası bıraktı.hafif şımarma emareleri seziyorum kendisinde.hayırlısı....
  • moral bozukluğu ve 31 deki eros olur kendileri.
  • ben de diyorum nerden hatırlıyorum bu adamı. moral bozukluğu ve 31 filminden hatırlıyormuşum.
    filmdeki erostur evet.
  • youtube kanalına cem yılmaz'ı konuk almış.

https://www.youtube.com/watch?v=apnsnbwcrhi
hesabın var mı? giriş yap