• olur da bir gun beni tribunlerde "basketbol espn'de izlenir" yazisiyla gorurseniz bilin ki bu insan yuzundendir.

sevgili ismet badem deyisiyle "basketbol senle guzel erin."
  • danica patrick'i ararken 50 cent'e tutulmak deyimini literature kazandiran spor spikeri. hayir adami biraksalar hic kalabalik malabalik dinlemeden sekerci dukkanina goturecek kizi. pezevenkteki rahatliga bak.

http://www.youtube.com/watch?v=xih8v0oan2s
  • gecenlerde malum baya bir gundemdeydi ama nedense simdi yazasim geliyor. kisaca hatirlatayim, bu unlu guzelimiz anadan uryan kameralanmis, haber mahiyetinde altin tepsilerde sunulmus, sayesinde de amerika'da habercilik anlayisi bir kez daha sorgulanmisti. ustte linki var isteyen izlesin erin'imin memelerini yalniz sunu soyleyeyim, bu habercilik filan degil, bildigin rontgencilik, hadi biraz daha ileri gideyim, bildigin orospu cocuklugu.
  • otel odasında kendisini röntgenleyerek video kaydı yapan kişi ve otele açtığı 55 milyon dolarlık tazminat davasını kazanmıştır.
  • yakın tarihte sapık ruhlu manyaklar tarafından röntgenlenen abd'li spor muhabiri bir ablamız.

geleyim tamamen kendimce uydurduğum komplo teorisine...
    malum abd'de para transferleri dizilerden de gördüğüm kadarıyla kolay olmuyor. yani, "hacım ben sana 55 milyon papel ateşleyeyim git ve bana şu bilgiyi öğren bana fısıldayıver." olayları kolay değil. çünkü sıkı bir denetim var. adamlarda kayıt dışı ekonomi neredeyse yok gibi.

şimdi bu hanım ablamızla sapık abimiz aralarında anlaşmış olsa, ablamız da bu sapık abimize 55 değil de 110 milyon dolarlık bir kazanç sağlayacak bir bilgi verecek olsa ve dese ki "kazancın yarısı benim olacak."

adam da okeyledikten sonra geriye tek bir pürüz kalıyor...

erin ablamız 55 milyon dolara legal bir şekilde nasıl sahip olabilir.

peşin edit: haberi gözümle okumamışım. 55 milyonun yarısını otel yarısını da adam ödemiş, adam bi de hapis yatmış. benim teori yalan oldu gibi. ama silmeye kıyamadım

sanırım hep izlediğim dizilerden-filmlerden etkileniyorum.
  • amerika'nin burcu esmersoy'u oldugu kadar bir tutam da gamze ozcelik'i olan sunucu. otel odasinda cekilmis goruntuleri tamamen kendisinden habersiz bir gozetleme sucudur. yapan kisi hapis cezasi da almistir. kendisinin olayin yasandigi otellerle olan tazminat davasi halen surmektedir.

fox'a gectiginden beri fox beyzbol ve futbol yayin haklarina sahip oldugundan bu sporlarla hasir nesirdir. bu yuzden kendisi her turlu hava kosullarinda canli sunuculuk gorevi yapmaktadir. bu hanim kizimizi minnesotanin, wisconsin'in soguklarinda roportajlar yapmaya calisan fox yonetimini protesto ediyoruz. ayrica bir suredir abc'de yayinlanan dancing with the stars'da da sunuculuk yapiyor.

kendisi hala bekar ama bir suredir nhl takimlarindan los angeles kings sporcusu, kendisinden dort yas kucuk jarret stoll ile birlikte. eleman dahi neyi bekliyor dizinin ustune cokmek icin allah bilir.
hesabın var mı? giriş yap