şükela:  tümü | bugün
  • metin feyzioğlu ankara barosu başkanı iken baro yönetim kurulu üyesi olan avukat
  • ekimdeki ankara barosu seçimleri ile büyük ihtimalle tekrar yönetim kuruluna girecek olmasıyla sevindiren iyi niyetli, yardımsever avukat.
  • feyste önüme ankarada bi avmde sergilenen serval kedisiyle ilgili bi paylaşımı düştü. yazı o kadar hoşuma gitti ki kim dedim meğer yeni başkan adayıymış. semih ve nuriye için yazdıklarını ve diğer tüm yazılarını okudum uzun zamandır bir duygu belirtisi göstermediğim(bkz: aşk acısı) hayatımda içimde bir şeyler oynadı sanki. uzun zamandır 60 yaşında birbirinin aynı ezberlenmiş şeyleri papağan gibi tekrar eden birileri değil kimsenin umursamadığı
    konularda çekinmeden manifesto yayınlayan genç biri baroya başkan adayı oluyor. gözüm üzerinde. bırwksın ankarayı gelsin istanbula.

(bkz: #71587467)
  • bugün yaptığı açıklama ile yine dikkat çekmiş, genç ama yıllardır baro yönetiminin her kademesinde bulunmuş avukat. genç ve işçi avukatlar konusundaki hassasiyeti üst düzeyde. başkan olmadan bir şeyleri değiştiremeyeceğinin farkına varmış olmalı.

basın açıklamasının tamamı için
  • bugün yine güzel ve doğru işlere imza atmıştır. mersin kazanlı ilköğretim okulu 3. sınıf öğrencileri 23 nisan 2018 tarihinde ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları için hazırladıkları dans gösterisini sundukları esnada kıyafetleri gerekçe gösterilerek sahneden atılmalarına neden olan sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunmuştur.

umarım savcılık da gereğini yapar ve el kadar çocukların kıyafetlerinden bahane üretenler hakkında dava açar.

çocukları travmaya uğratan ilçe milli eğitim müdürü ve okul müdürü hak ettikleri cezayı alır.
  • muhtemelen ekim ayında ankara barosu’nun yeni başkanı seçilecektir.
  • teamüller gereği bugün ki ön seçimden sonra başkan olması gerekir. ancak teamüllerin bir bir yıkıldığı bu günlerde umarım bir sürprizin mağduru olmaz.