1. geçen cumartesi (26 şubat 2005) arkadaşımın ev partisine giderken tansaş'ta gördüğüm ve fiyatı 21 ytl olan, piyasaya yeni girmiş bir votka. içtikten sonra şişesini atmaya kıyamayacağınız şekilde çok şirin bir kıyafetle giydirilmiş.

  http://www.eristoff.at/start.php
 2. fiyat-performans bakımından beni gayet memnun etmiş bir votkadır. fiyatı hala 20ytl ve içimi türk menşeili votkalara göre daha kolaydır. ama bir absolut tadı beklentisi içerisine girilmeden içilmelidir aksi takdirde hayal kırıklığı yaratabilir.
 3. rastgele girdigim bir tekel bayiinde indirimli fiyatini(20 tl) gorup aldigim bir votkadir. etiketinde bacardi-martini tarafindan fransa'da uretildigi bilgisi vardir.

  37.5 gibi makul bir alkol orani bu votkayi herhangi bir karisim icinde tuketilebilmeyi kolay kilar. ama ben buzla* da pekala tuketilebildigini an itibari ile soyleyebilirim.

  sonucta bir smirnoff degil kendisi ama fiyat/performans olarak iyidir.

  son olarak; eriste, eniste gibi de cagrisimlar yapar bu marka.

  afiyet olsun...
 4. red olanının alkol derecesi %20'dir. öksürük şurubundan hoşlanan bünyeler için tadı nefis.
 5. sarhos etme ihtimali cok dusuk olan tuhaf bir vodka. bacardi dururken bunu almak neydi, sisesine aldandim vallahi. simdi kizlara iki kat fazla icirmek gerekecek. ugras dur.
 6. 1806'dan beri prens eristoff'un kişisel formulüne sadık olarak yüzde yüz tahıldan 3 kez distile edilerek üretilen votka.
 7. satisa sunuldugu cogu ulkede 10 dolar civari bir fiyata sahip olup turkiyede bunun 3 kati fiyatina satilan, kalitesiz, binboganin yaninda solda sifir kalacak olan vodkamsi icecek.
 8. istanblue ile aynı fiyattır performans olarak çok üstündedir.
 9. su şişesi yaptım, matara gibi yanımda taşıyorum. eve gelen giden alkolik sanıyor beni.

eristoff hakkında bilgi verin