• geçen cumartesi (26 şubat 2005) arkadaşımın ev partisine giderken tansaş'ta gördüğüm ve fiyatı 21 ytl olan, piyasaya yeni girmiş bir votka. içtikten sonra şişesini atmaya kıyamayacağınız şekilde çok şirin bir kıyafetle giydirilmiş.

  http://www.eristoff.at/start.php
 • fiyat-performans bakımından beni gayet memnun etmiş bir votkadır. fiyatı hala 20ytl ve içimi türk menşeili votkalara göre daha kolaydır. ama bir absolut tadı beklentisi içerisine girilmeden içilmelidir aksi takdirde hayal kırıklığı yaratabilir.
 • rastgele girdigim bir tekel bayiinde indirimli fiyatini(20 tl) gorup aldigim bir votkadir. etiketinde bacardi-martini tarafindan fransa'da uretildigi bilgisi vardir.

  37.5 gibi makul bir alkol orani bu votkayi herhangi bir karisim icinde tuketilebilmeyi kolay kilar. ama ben buzla* da pekala tuketilebildigini an itibari ile soyleyebilirim.

  sonucta bir smirnoff degil kendisi ama fiyat/performans olarak iyidir.

  son olarak; eriste, eniste gibi de cagrisimlar yapar bu marka.

  afiyet olsun...
 • satisa sunuldugu cogu ulkede 10 dolar civari bir fiyata sahip olup turkiyede bunun 3 kati fiyatina satilan, kalitesiz, binboganin yaninda solda sifir kalacak olan vodkamsi icecek.
 • geçen hafta carrefour'dan 70 cl'liğini 41(ya da 42-43 falan da olabilir tam hatırlayamadım) tl'ye alarak 1 şişesini tükettiğim, fiyat performans oranını beğendiğim votkadır. yerli içkilere alternatik olrak borzoi'den sonraki ikinci gözdem olmuştur. ama fiyatı uygun olduğundan sanırım, içerenköy carrefour gibi en büyük carrefour'larda bile bulunması çok zor olmaktadır. keza, eristoff'dan son 1 şişe kalmıştı onu aldım, borzoi ise hiç kalmamıştı.