şükela:  tümü | bugün
  • %100 istanbul adli kitabini okudugum yazar. 1972 istanbul dogumlu ve ankara universitesi dtc fakultesi sosyal antropoloji bolumunden mezun olmus. yazarimizin bu kitapta beni en cok sevindiren ve eglendiren ozelligi, icindeki birbirinden renkli, eski istanbul hikayelerini okuyup okuyup gelecekte torunlarima, somine basinda kestane yerken anlatma firsati vermesi.
  • romanlari nesnellik konusunda yoruma aciktir ancak dili ve kurgusu cok keyiflidir.

(bkz: darülfesad)
  • (bkz: korsan kitap)
  • bjk çarşı için yazdığı çarşı ulan adlı kitabı okuyucuya sunulan yazar.
  • bir süredir cumhuriyet'te birinci sayfaya giren haberleri ile görüyoruz kendisini. umarız ardı da gelir.

ekle: birgün'e geçmiş.
  • harika kitaplari olan adi gibi acar bir gazeteci. son derece degerli ve iyi bir insan oldugunu dusunuyorum. kitaplari, cok akici, bitmesin diye yavas okuyor insan. kesinlikle daha fazla yazmali.
  • nizip'teki tecavüz skandalını ortaya çıkaran gazeteci.

http://www.birgun.net/…a-tecavuz-edildi-112033.html
  • yaparız ederız vız saz suz... kımsınız lan siz ......!!...dıye sorsak verceği cevap şu olur;

''türkiye demokrasisinin yılmaz savunucusu olan, ataturk ilkelerine sahip çıkan ,medeni bir ülkede düşünce özgürlüğümü kullanarak işini yapan bir gazeteciyim'' der,

hemen ardından chp ,hdp sahip çıkar bu arkadaşa bu laflarından sonra , o da yetmez ab parlementosundan yalaklar gelir desteklemeye....

sonra derler ki ; alttarafı masum bir gazeteci imiş..diktator tayyıbın yenı kurbanı falan fılann..

yani der olur derler..ne de olsa orospu çocugu çok....

biz şimdi desekki bu bir ananın evladı olan bu adama ''vatan düşmanı,hain ,mezhepçi bir esad köpeği'' diye, banada takacakları etiket ''ak it, çomar, işid sevici ''...falan filan...

antakyayı halep yaparmış..ilk önce saklandığın delikten bir çık suratını sıfatını bilelim..

............!!!! ...daha ne diyeyim...

politik derin analiz mi kasacağım bu ........ için bir de..

edit: aylar sonra tekrar okudum bu yazımı,ettiğim küfürlerden utandım amk.nasıl bir ruh haline sahipmisim ki ozaman..neyse küfürleri nokta nokta yapar her insanın günahsız melek bir annesi olmasından dolayı haddimi aştığımdan dolayı siz sözlük yazarlarından özür dilerim..