• şuan için genelde ptt 1.lig'deki maçlara atanan bir yardımcı hakem. dün çaykur rizespor-balıkesirspor maçında, çaykur rizespor'a iki ofsayt çaldı ki, ikisi de bayağı ofsayt değil.
  • koskoca ekşi sözlük'te nasıl benden önce kimse hakkında yazmaz dedirten genç tiyatrocu. kendisini dün kadıköy altkat sanat'ta gregor samsa olarak izledim. hem yeteneği hem de oyuna verdiği emek göz dolduruyordu. hakkında biraz araştırma yapınca geçen senenin tartışmalı filmi yolculuk'ta da cemil rolünü oynadığını gördüm. şu röportajda film hakkında söylediklerine bakılırsa pırıl pırıl bir genç. kendisine buradan henüz çok başında olduğu kariyerinde başarılar diliyorum.
  • afife tiyatro ödüllerikapsamında "yılın en başarılı genç kuşak sanatçısı" adayı olan tiyatro emekçisidir.

üretken, kafasının içinde taşıdığı vadide gölgelerinde serinleyebileceğiniz ağaçlar yetiştiren, sohbeti keyifli, sanatın dönüştürücü gücünü siyasal mücadele alanıyla birleştiren, derdi olan ve bu arayışlar içinde sanatsal estetikten uzak düşmeyen ve en önemlisi en değerli okulda altkat sanatçatısı altında müge sautve *ün yanında pişmektedir.

yolu açık ve sahne tozu hep bol oluşundur.
hesabın var mı? giriş yap