şükela:  tümü | bugün
 • denizli kale ilçesi belediye başkanı ve cinayet zanlısı.`:http://www.cumhuriyet.com.tr/…kan_nefret_kustu.html`

  ankara saldırısında ölenler için teröristler demiş. yasa dışı bayrakların olduğu yerde eylem yaparken ölen hdp'liler için saygı duruşunda bulunmam demiş.

  insanlıkla alakasının pek olmadığını anlıyoruz, kafanın pek çalışmadığını da :hiç kimse güvende değil, bunu anlamaya madın mı? belinde taşıdığın silah senin güvenliğini sağlayamaz anlaya madın mı?

  herhangi bir yakının bu tür bir saldırıda ölebilir anlaya madın mı? dur bir dakika: sen böyle bir durumdan fayda çıkarabilirsin tabii ki, terör kurbanı diyerek oy toplayabilirsin değil mi? ama bak ben gerçekten üzülürüm birisi saçma sapan yere öldüğünde, kimliğine işine, gücüne de aldırmadan üzülürüm.

  belki de sen doğrusunu yapıyorsun.

  cinayet zanlısıdır.
 • seçmediğim ülkemin naçizane siyasetçilerinden biri.

  kendisi, mensubu olduğu partide kendisine benzeyen bütün parti üyeleriyle birlikte; mecaz değil gerçek anlamda bir ''canlı bomba''dır. neymiş, kendi vatanının bayrağı dışında bütün yasa dışı örgüt bayraklarının bulunduğu bir mitingde ölenler için saygı duruşuna geçmez ve üzülmezmiş. zaten böyleleri gibi satılmış insanların satılmış duygularına ve aslına bakarsanız ayakta bile duramayan saygı duruşuna; kardeşlerimizin vefat etmiş bedenlerinin bile ihtiyacı yok.

  ama maalesef ki, oturup da hala bir gram düşünmeyenleri gördükçe içim acıyor, kaybettiklerimiz için. kaybedenler biz göründüğümüz için...