• erkan abi efsanedir. 32 yıldır takımımıza hizmet veriyor. ayrıca sigarayı bırakın kampanyası için gösterdiği çabası da takdiri çokça hak ediyor.
  • hakkında hiç bir bilgim olmadan sadece final maçlarından simasından tanıyorum. her şampiyonluk fotoğrafında hep en önde olmaya çalışıp sürekli antipatik davranışlar sergiliyor. 13 haziran 2022de anadolu efesle oynanan son maçta maç saniyesi bitmeden oyuncunun elinden topu aldı. fenerli oyuncu da sanırım hatıra topu olarak kendisi alacaktı arkasından koşup zorla geri aldı. anadolu efes saha görevlileri de bizim topumuz deyip zorla oyuncudan alıp gitti. video velhasıl adamın her hareketi antipatik.
    edit: al işte yine şaşırtmadı.görsel
    görsel
    üşenmedim işsizlik editi:
    2013/2014 türkiye kupası
    görsel
    2013/2014 lig şampiyonluğu
    görsel
    2015/2016 lig şampiyonluğu
    görsel
    2016/2017 lig şampiyonluğu
    görsel
    2016/2017 eurolig şampiyonluğu
    görsel
    yüzünün asık olmasının sebebi küçük kupa vermediler. ben canlı izlerken utanmıştım. yani bu olay bir iki yıllık değil. daha arada bir sürü kupa var işsizliğim yeter bu kadar.
  • sosyal medya zehrine bulaştı maalesef. bu tip hareketler böyle alanlarda sorun yaşatıyor. erkan abi emektar bir kulüp personeli olsa da orada sporcular her zaman ön planda olacak. bu fenomenlik meselesi son birkaç senedir erkan abi'de gereksiz bir özgüven yarattı. adam kan ter içinde idmandan çıkıyor hop kamera, kulüp yöneticileri, ünlüler geçiyor hop hemen kamera; belli ki insanlar da rahatsız bu zorunlu videolardan.

bugün de maç topu için guduric ile resmen kapıştı. ben olsam bugün itibariyle emekli ederim. eyvallah büyük emektar ama bugün dev saçmaladı. bu başarı öncelikle sporcularındır, sen gizli kahramanlardan olabilirsin ancak. zaten seni bugüne kadar yeterince onore ettiler, bu daha neyin şovu?
  • hep görürdük de tanımazdık. trt spor belgeseli ile tanıdık abimizi. kısacık belgeselde neredeyse ağlayacaktım. hakkını fenerbahçemize helal etsin. fenerbahçe de bu abimizin hakkını her zaman ödesin.
  • kesinlikle bir fenerbahce efsanesidir. hem isini yapmasiyla hem de sigara birakma kampanyasiyla fenerbahcemizi guzel bir sekilde temsil etmektedir. emekli oldugunda "formasi" (formasi yok tabii ama ona benzer bisey) asilabilir arenaya
  • maç topunu almak için az kalsın guduriçi dövecekti.sigara bırakma muhabbetlerinde gerek fenerbahçe oyuncularına gerek aynı videoda bulunan diğer sporcular ile üst perdeden konuşup özellikle yabancılara turistlere yol tarif eden kişiler gibi hayt huyt harekeler yapması sebebiyle çok itici görünüyor.

emektardır falan ama bulunduğu işletmede uzun yıllar çalışan her insan emektardır zaten.aşırı şov yapması konusuna sonuna kadar katılıyorum.

(bkz: iş yerinde çaycı ve temizlikçiyle ahbap olmak)
  • bugün kadıköy minibüsünde denk geldiğim, yolculuk boyunca genç, yaşlı,kadın,erkek fark etmeksizin sürekli insanlara yer vermeye çalışan, egolarından arınmış güzel insan.
  • trt spor tarafından hayat hikayesi mini belgesel yapılmış, kulübümüzün sevilen emekçisi. bir malzemeciden çok daha fazlası bizim için.

deplasmana gidilen şehirlerden paylaşımlar yapması, rakip takım oyuncularıyla yaptığı "sigarayı bırak" temalı pozitif paylaşımlar, ülker arena'yı ziyaret eden eski oyuncularımız için yaptığı jestler, kulübün haber değeri taşımadığını düşündüğü (!) obradovic ile takımın belgrad'da buluşması gibi her türlü detayı kendi sosyal medya hesabından öğreniyoruz.

fenerbahçe beko yöneticilerinin yerinde olsam, erkek basketbol takımının sosyal medya hesaplarını kendisinin yönetmesini ya da hesapları yöneten kişilerin kendisinden fikir almasını isterdim. erkan karaca, bu işten para kazanan profesyonellerin (hatta kulübün) düşünemediği şeyleri düşünüyor ve bu paylaşımları içtenlikle yapıyor.
  • 20 nisan 2015 maccabi fenerbahçe ülker maçından sonra final four sevinciyle obradovic'in sırtına atlayan yürek yemiş malzemecimiz erkan abimiz.

maç sonu bogdanovic'in sevinçten çıldırıp devin smith'e sarılması, gayet ciddi bir şekilde rakibi tebrik etmeye giden obra'nın sırtına atlayan erkan abi. lan ne güzel bir takım olduk yaaa.
  • sigarayı bırak efsane ol kampanyasıyla sigaraya karşı savaş açmış efsane malzemecimiz.

az evvel instagram’da mesajıma geri dönerek beni hem heyecanlandırıp hem de hayal kırıklığına da uğratmıştır ama olsundur, o hep efsanemizdir.*

bir an ‘lan yoksaaa’ demedim değil.* denemeye değerdi.
hesabın var mı? giriş yap