şükela:  tümü | bugün
  • trt deki dizilerle kucuk roller alan, bazi dizilerin de kamera arkasinda bulunmus, 1983 dogumlu, bursali yakisikli.
  • kanal d de baslayan 'seni cok ozledim' adli dizide, ilk bolumlerinden birinde oynamis olan oyuncu.
  • sakarya fırat dizisinde diyarbakırlı er mahmut karakum* karakterini canlandıran oyuncu. ayrıca, karşı cinsle tanışma sanatı adlı oyunda da rol almaktadır. oyun, isparta “sanal cafe”de sahnelenmektedir.
  • 2. kat'taki aut oyununda çok etkileyici bir performans göstermiştir, bu çocuğa dikkat.
  • tiyatro 0.2'nin aut adlı oyununda arz-ı endam eden, oyunun -bir nevi- lokomotif kişisi. alkışlanası genç arkadaşımızmış kendileri. izledik, gördük, beğendik... helal olsun oyuncusu. buradan selam ederiz.
  • oyuncu adam. ulan herifin bu kadar tutacağını bilmiyodum lan.

--- spoiler ---

reklam alınır.

--- spoiler ---

halil pazarlama. halil pazarlama.
    tahsildaroğlu benim peynirim hem güvenli hem lezzetli seçim.
  • yengeç dansında bir markadır kendisi..

--- spoiler ---

çıkı çıkı çıkı çık
    çıkı çıkı çıkı çık

--- spoiler ---
  • yeni rahatsızlığımın adıdır. oynadığı dizideki diğer beylerden bir adım öndedir benim için. çünkü oynadığı karakter, ciddi derinlik gerektirmektedir. iyi değil, kötü değil ortası da değil. yani acayip bir dalgalanma yaşatıyor. bazen böyle ıslak kedi bakışları var, içi eziliyor insanın. bazen de it it bakıyor gidip iki tane çakasım geliyo içimden, hemen vazgeçiyorum ama.

neticede şahane bir oyuncudur.
  • her hafta azicik daha bol gostersinler diye dua ettigim oyuncu. o gozlerindeki kederi de mi calistin be adam!