şükela:  tümü | bugün
  • gazetecidir. aynı zamanda atv ve sabah gazetesi elazığ bölge temsilcisidir.
  • gecekondunun dalyan'ı dalyanak'ı. 2003 yılında ismi yazılamayan show adında bi program yapmış latif koru ile, şarkı türkü söylemiş.
  • yetenekleri kendisine doğuştan bahşedilmiş şahane insan. sesi güzel, oyunculuğu 10 numara, kalemi kuvvetli.

ve nihayet beklediğim patlamasını gecekondu adlı programla yapacak gibi görünüyor. eğer star tv bi gaflete düşüp bu programı yayından kaldırmazsa bundan sonra erkan köse şov dünyasında daha da yukarılara tırmanacaktır. demedi demeyin, bekleyin görün.
  • gecekondu ile son zamanlarda hiç gülmediğim kadar beni güldüren adam. durul bazan'ın açık ara önünde. umarım uzun soluklu olur.
  • gecekondu adlı talk show programıyla kendisini kitlelere tanıtan muhteşem komedyen, doğal recep ivedik , sinema filmlerinden 1000000tl ücret alasıca kişi, amcaoğlum.
  • gecekondu programında keşfettiğim doğal yetenek.
    doğaçlama yeteneği sayesinde programı yüklenip götürüyor gibi.
    yılmaz morgül'lü programda, "bak şimdi seni yılmaz morgöz yaparım" diyerek gecenin bi vakti tıkanmama sebep olmuştur kendisi.
    adını pek sık duyacak gibiyiz.
  • gece gece benim saygımı kazanmış zeki yetenekli bi kişilik ki sırf bu yüzden dalyan kimdir diye site site gezindim buldum kendisini!bu adam kesinlikle yeni bir şahan gökbakar vakası!bu yetenkle alır başını yürür kimsede vay nereye hop noluyor diyemez!
  • gecekondu başlayana kadar hemen hemen kimsenin ( ben de dahil) tanımadığı süpersonik adam. nasıl buldular bilmiyorum ama o doğaçlama yeteneğiyle o şiveyi birarada kafadan 3 yıl götürür. recep ivedik bile bu kadar yıldır tutulduysa bu 15 yıl götürür.

amouvvv!
  • mizah, durum komedisi türünde daha çok kitleye hitap edebilir. fakat mizahın iyisi, zeka içeren, gözlem içeren ve bilhassa yaşadığımız coğrafyayı, kullandığımız dili içine katabilendir.

hani bazı arkadaşlarımız vardır* türkçe dağarcıkları, atasözü-deyim dağarcıkları o kadar geniştir ki, olmadık yerlerde olmadık tespitler yaparak bize sonu gelmeyen karın ağrıları hediye ederler.. işte erkan köse de öyle biri.

adam resmen ayaklı ansiklopedi gibi.

yaptığı espriler, mimikleri, jestleri, hepsi ayrı birer analizin ürünü.

yeteneğine saygı duyuyor, kendisini en yetenekli yeni nesil komedyen ilan ediyorum.
  • bir doğal olmak bir de ayrıyetten doğal olmak için hiç kasmamak vardır..bu arkadaş ise enteresan biçimde her iki yetiyede sahip..