şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'ın sabah antrenmanı izlemek üzere tesislere giderken demir kapıya sıkışıp, olay yerinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra hastaneye kaldırılan sabah gazetesi muhabiri. acil şifalar diliyorum kendisine.

ilk görüntüleri: http://www.youtube.com/watch?v=et5kz0dkda8

edit: https://twitter.com/…mhur/status/495528875980754944

kaybettik kendisini. mekanı cennet olsun.
  • (bkz: ekran koruyucu)

edit: serbest çağrışımdır. diğer entryleri okumadan yazılmıştı saatler önce. adam vefat etmiş, ağır küfürlü mesajlarla öğrendim. dalga falan geçtiğimi sandı bazı beyinsizler zaar.
  • durumu baya ağır ve kritikmiş.
  • doktoruna göre durumu mucizelere kalmış. kimin aklına gelir bi kapının bu şekilde talihsiz bir kazayla bir cana mal olacağını. çok üzücü çok. inşallah birinin ihmal veya dikkatsizliği söz konusu değildir.
  • vefat haberi gelmiştir. allah sevenlerine sabır versin. çok büyük acı gerçekten.
  • malesef vefat etmiş.ailesine sabır diliyorum.
  • allah rahmet eylesin, ailesine, sevenlerine sabir versin. gercekten cok uzucu bir durum.
  • yok pahasına hayatını kaybetmiş bir basın emekçisidir.bu işin fitradında bu vardır denmemeli ve galatasaray spor kulübü bu ölümden dolayı hesap vermelidir mutlaka.
  • allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar ihsan eylesin. böyle saçma sapan kazalarla insanlarımızı kaybetmeyelim artık yeter vallahi yeter.
  • allah mekanını cennet eylesin. ailesine de galatasaray camiası sahip çıkacaktır. velakin, bu nasıl bi ölüm şekli, bu nasıl bi ülke anlamak mümkün değil. antrenmanı takip etmek üzere içeri girerken demir kapıda sıkışıp can vermek nasıl bir şey birileri lütfen açıklasın bunu. o demir kapıyı da sökün lan ordan. böyle rezalet bi ülke olur mu anlayamıyorum. şairin de dediği gibi alıştık artık ölümlere...

umarım galatasaray adam gibi bi açıklama yapar, ihmal kimden nerden kaynaklanıyorsa bu doğrultuda gereken gereken şekilde yapılır. hayır bu insanın ailesine ne diyoruz şimdi mesela. demir kapıda sıkıştı. kapı. demir. 2014. istanbul. harbiden çok ilginç. takdiri ilahiden öte bi durum. allah sabır versin.

emekçilerini unutma galatasaray.