şükela:  tümü | bugün soru sor
 • game of thrones'un görsel efektlerinde yazan bir isim.

  http://www.imdb.com/name/nm4301175/
 • kendi youtube kanalında fotoğrafçılıkla ilgili güzel bilgiler veren bir abimiz.

  diksiyonu falan da güzel. tatlı tatlı anlatıyor.

  takip etmekte fayda var.

  https://www.youtube.com/watch?v=86uc_jkznp8
 • turk fotogracilari arasinda kaliteli icerik ureten, nezih, sakin ve bilgili kisilerden biri. videolari tamamen bilgi icerikli olmakla birlikte, her konuya duzgun bir sekidle yaklasiyor ve hic bir soruyu da cevapsiz birakmiyor. fotografcilikla ilgilenen herkesin takip etmekte faydasi oldugunu dusundugum bir kisi.
 • birinin kendisine, bu işi yapmak için bu kadar düzgün bir türkçeye sahip olmasına gerek olmadığını söylemesi lazım. *
 • fotoğrafçılık üzerine en kaliteli türkçe videoları, içerik, üreten fotoğrafçı. youtube kanalına kesinlikle uğrayın derim. 1-2 videodan sonra istemsiz daha dikkatli türkçe konuşmak istiyor insan. diksiyon desen tamam, içerik desen o da tamam. ülkemizde fotoğraf üzerine bir kanal açmak ciddi anlamda cesaret işi. yani kitleniz belirli, bu kitleyi bilerek bu kadar özenli ve kaliteli işler çıkarmasıysa takdir edilesi. ülkeye gerekli insanlardan, yolu açık olsun.
 • mükemmel şekilde fotoğraf bilgisine sahip, ayrıca videolarını seyrederken resmen kendimi gördüm. bende bir makine aldığımda kullanma kılavuzu ile birlikte makineyi didik didik etmekten zevk alırım ama bilgim onun kadar detaylı değil tabii ki.

  ayrıca çok titiz bir adam, makinelerine ve lenslerine gösterdiği ilgi ve temizliği takdir ettim. bende aynısını yapıyorum ama mikro fiber beze saracak manyaklıkta değil.

  ayrıca sony a7 r3 makinesini aldığında çektiği video da sevinci gözlerinden okunuyordu :) biz erkekler niye böyleyiz ya, yeni bir şey aldığımızda çocukluğumuza geri dönüyoruz.

  inşallah sony sevdası fanatikliğe dönüşmez de , bizde keyifle incelemelerini seyretmeye devam ederiz.