şükela:  tümü | bugün
 • https://twitter.com/…itiz/status/803875455409520640

  ülke bu tiplere kaldıysa, bu tipler televizyona çıkıp, bunları söyleyebiliyorsa ülke bitmiş, uzatmaları oynuyor demektir.

  bu ne oğlum?

  ülkede adalet varsa da yoksa da, biri adaleti sağlasın. savcı, hakim, emniyet... bu elemanın bu tavrından sonra hesap sorulmazsa yazıklar olsun.

  ayrıca adamın kişiliği hakkında güzel bir oda tv videosu: https://www.youtube.com/watch?v=6rlaljbvzbu
 • karsi karsiya gelse gik diyemeyecek birinin allaha yalvarisi.
 • eskiden elini eteklerini öptükleri pensilvanya'daki birine benzettim izlerken. o'da böyle beddualar ediyordu ama görüyoruz ki köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı. bunlar her dönemin adamları. hangi dönemde kim güçlüyse onların yanındadırlar. şarlatanlıktan başka bir şey yapmayan bu kişi, kendince cumhurbaşkanına güzel gözükmeye çalışıyor. yazık, çok yazık üç kuruş para için bu ülkede milyonlarca insan onurunu gururunu yer altına aldı.

  ulan cücük senin aykut erdoğdu'ya laf söylemek haddine mi? insanların sabrı tükenmek üzere ekranlarda böyle olaylar görmek istemiyoruz artık zaten cinnet geçirmeye ramak kaldı.

  haber
 • aykut erdoğdu bunun üstüne bence bu adamı evire çevire döver. dönüp arkasına da bakmaz.
 • muhteşem tropa de elite 2 filminin meşhur karakterlerinden birini hatırlatır

  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=l4mq6ous2bw)
 • ilgili videoda 50. saniyede dünyanın en hızlı fatihasını okumuştur. amaç okumak değil de ses çıkarmak olunca. bu tipleri hükümet tutuyor ki dezenfermasyon yapsınlar, muhalefet eden kim varsa kötülesinler, çamur atsınlar. görevleri bu. vergilerimizle aldıkları muazzam maaşlar haram olsun, boğazında kalsın.
 • gökten kemik yağdırmaz.
 • eski hoca efendisinden öğrendiği bedduaları satmaktadır.
 • --- spoiler ---

  sizin cennetinize girmektense cehennemde yanarım.
  --- spoiler ---

  bu sözün altına imzamı atıyor ve diyorum ki ;

  erkan tan ,''allahım cehennemine al, cayır cayır yak , yalvarıyorum sana, bütün kalbimle ''bedduasında bulunurken öyle iştahla söylüyor ki resmen kendinden geçiyor ve o anı içinde hissediyor.

  neden mi ?

  çünkü kötü adam ,çünkü kin ve nefret dolu. çünkü amacı haber yapmak değil.,amacı, içindeki kin ve nefreti dökmek, kusmak. öyle ki ; cayıırrrr cayırrr derken o kötülüğü o pisliği görebilirsiniz.
 • erkan tan gibi şerefini, namusunu, haysiyetini satmış bir aşağılık beddua etse ne olur, etmese ne olur? bu şerefsizin tek marifeti yukarıdan aldığı direktifler doğrultusunda halkı manipüle etmek ve iktidarın köpekliğini yapmaktır.

  köpek derken yanlış anlaşılmasın, köpekler bile bazen sahiplerini ısırabilirler ama bu onu bile yapamayacağı için bir köpek bile olamaz. iktidarın maşalığını yapmaktadır diyelim biz ona. ama o köpek kelimesi dursun güzel oldu, yakıştı.