• bucaspor'da forma giyen oyuncu. tip olarak tugay kerimoğlu'na acayip derecede benzemekte, ayrıca bu haftaki konyaspor maçında akıllara zarar bir gol attı.
  • kimseler pek bilmese de tam bir altyapı fabrikası olan ve süper lige çok futbolcu kazandırmış bucasporun bence bir sonraki süper lig adayıdır. zaten bucaspor süper lige çıkacak inşallah ama olurda çıkamasa bile erkan çıkacaktır. şuan bence takımda en dikkat çeken kişi. nah buraya yazıyorum. 1-2 sene sonra demiş dersiniz.
  • buca arena'da ''bucaspor'ın yakışıklısı'' diye anons edilen, buca taraftarının en sevdiği futbolcu. galatasaraylı'dır, adamın kralıdır.
  • seneye büyük bir takıma transfer olur. galatasaray olur. yerli beckham iddialı olsa da efendiliği, hırsı, sarı saçları kanattan yaldır yaldır gidişiyle ilker'i andırıyor. ne laaksı var diyene bişey diyemem. haklı olailbirler sanki.

olur bu çocuktan. olsun. olacak.
  • geçen sezon bucaspor'un en iyilerindendi.

tek dezavantajı 1985 doğumlu olması. bucaspor kariyerini bir kenara bırakırsak, bugüne kadar pek bir şey yapmamış. e patlaması da bir hayli zaman almış. gerçi alex semih için "bu ülkede 25 yaşındaki futbolcuya genç denmesini anlamıyorum" minvalinde bir şeyler demişti. bize has bir durum bu. elimizdekini işleyip piyasaya sürmemiz biraz zaman alıyor. erkan'ınki de o hesap işte.

erkan'ın futbolculuğuna gelirsek, tek kelimeyle inanılmaz bir futbolcu. geçen sezonki bir maçta maça sağ açık başladı, ikinci yarı sağ beke geçti, maçı da sol bekte bitirdi. yani tam bir görev adamı. defansif yanı çok kuvvetli olmasa da, sağ ya da sol önde inanılmaz yetenekli. dripling özelliği var, şut özelliği var ve geçen sene bucaspor'un bir çok maçta kurtarıcısı oldu. yani bir sağ açıktan ne bekliyorsanız, alt alta yazın, toplamı geçen sezonki erkan ediyor.

takım içinde önemli bir futbolcuydu geçen sezon. onun kart cezalısı olduğu son maçlarda bucaspor ciddi bir kısır döngü içerisine girdi. bu sene ise bucaspor süperlig için, iyi transferler yaptı. yeni transferler arasında kadroda kendisine yer bulacağını düşünüyorum ama süper lig'de ne kadar iş yapacak hep beraber göreceğiz. süperlig apayrı bir arena çünkü.

velhasıl bu adam geçen seneki performansını tekrar ederse, devre arasında "erkan x'de" manşetleri atılmaya başlanır.
  • 19 şubat 2011 galatasaray bucaspor maçında görüldüğü üzere adamın fm tabiriyle crossing 19 falan. ayrıca kendisinin orman elflerinden olma ihtimali epey yüksek.
  • mesut özil kadar soğuk kanlı olduğu halde maç içinde belki de ondan daha fazla efor sarfeden bir futbolcu. üç büyüklerin kesinlikle değerlendirip kadrolarına katmaları elzemdir.

bu arada bugün ilk defa 19 şubat 2011 galatasaray bucaspor maçı'nda izledim kendisini, dur bu adamla ilgili bir entry karalayayım diye de aklımda not ettim ismini. beri yandan futbol yorumcularının da artık maçları tamamen büyük takımların gözlüğü ile izlemekten vazgeçmeleri gerekiyor. ismini ezbere bilenlerin yaygın mecralarda adından söz etmeyip sıradan vatandaşın burada yazması bu açıdan enteresan.

edit: beri yandan kendim de yapmışım aynı üç büyükçülüğü transfer etsinler diyerek. buca'da buca ile beraber büyüsün daha iyidir aslında.
  • karabük'le beraber kendisini tekrar süper lige yükseltmiştir.
  • akhisar belediyespor'a transfer olmuştur.
  • fubolcu olmasaydi rockcu olurdu bu cocuk. cok eminim tam bir kurt cobain tipi var bunda.
hesabın var mı? giriş yap