şükela:  tümü | bugün
  • canlı yayında ali koç’un rezil rüsva ettiği leş anadolu ajansı muhabiri. bence şu dakika itibariyle gitsin limon satsın. utanmaz arlanmaz.

bu da attığı ve sabitlediği pislik twit.

birazdan siler diye caps.

ahsjjsjsjs önce gömdü sonra konuşturmadan reklama geçirdi başgan.
  • ahahha itin götüne sokulup çıkarılmış durumda an itibari ile..
  • oha lan o nasıl bir tokatlamaktır öyle :)
  • ali koc’un resmen cok afedersiniz ama agzina sictigi muhabir. yani bana olsa ben oturur aglardim o derece.

edit: simdi bu hareketi ayni sekilde kim yaparsa yapsin ben helal olsun derim. bak arkadasim, erkan tiryaki denen muhabir, kendisini dun geceye kadar kimse tanimiyormus zaten, bu olaydan sonra meshur oldu, guzel bir nuans yakalamis bunu da tweet olarak atmis. buraya kadar sikinti yok.

ama ali koc'un dun gece yaptigi programin basinda aspor'a sonunda anadolu ajansi'na resmen giydirmekti. hakli, haksiz sabaha kadar tartisirsiniz. ben tesadufen oldugunu hic dusunmuyorum.

gelelim erkan tiryaki olayina. yillardir spor medyasi soyle, muhabirler boyle diye erkan tiryaki ve abilerinin sacma haberlerinden herkes sikayetci olmadi mi? devletin ajansinda calisiyorum, bizim agirligimiz var diyen birisinin ucu acik sekilde boyle bir mesaj atmaya hakki var mi?

simdi uzerinizdeki formayi cikartin. evet var diyorsaniz, begenmediginiz o boktan spor medyasini en cok siz hakediyorsunuz demektir. gazeteci dedigin boyle bir tweet atmamali. parodi yapmamali. sebeklik gazetecinin isi degil, hele gorev tanimi haber yakalamak olan muhabirin isi hic degil.

bir de ali koc'un ozur olayi var. sen adamin agzinca sicacaksin, ondan sonra ozur dileyeceksin. mahallede cocuklara, is yerinde yeni yetmelere yaparlar bunu. o ozurunde hukmu yoktur. kimin patron oldugunu anlarsin, gece eve gidince yatakta uyuyamazsin sonra. is hayatinda profesyonel tokat yetmis suserlar ne dedigimi iyi anlayacaktir.

erkan tiryaki sende burayi okuyorsundur, dun gece meshur oldun sonucta. umarim sen ve senin gibi vasat, torpille bir yere gelenlere ders olur bu olaylar. sakalarini isinin disinda arkadaslarinla dost meclisinde yaparsin.
  • zor durumda kaldım diyor. demek ki neymiş; önünü sonunu düşünmeden boş beleş şeyler yazıp bunlar karşına geldiğinde ağlayacak duruma gelmemekmiş mesele. tweetin sonuna kısa film yazmış. film senin için sürpriz ve acı sonlu oldu kardeş.
  • dalga geçici, incitici ( hakaret zaten yok) hiçbir tanım yargı içermeyen bir twiti yüzünden ali koç tarafından 11 eylül 2018 ali koç camiaya sesleniş programında durduk yere sataşılmış anadolu ajansı muhabiridir.
    ali koç o kadar boş bir konuda gereksiz alınganlık yaptı ki tamam hoca bitir diye bağırasım geldi.
  • hak ettiğini buldu. godfather, saltanat intikamı gibi oldu; habersiz, kendi ayaklarıyla geldi hükmüne tıpış tıpış. ağzına sağlık büyük başkan.
  • ali koç’un gereksiz yere üstüne gittiği kişi. çok lüzumsuz bir tartışma oldu. 2 bin takipçili, kendi çapında takılan bir eleman işte. ben üzüldüm şahsen.
  • yediği azar sonucu ilgili tweet'i sabitlemekten vazgeçmiş "tarafsız" kurum anadolu ajansı muhabiri. *