şükela:  tümü | bugün
 • çapa tıp fakültesine bağlı onkoloji bilim dalının kurucusudur,türkiye'de ve dünyada kanser üzerine yaptığı araştırmalarla tanınmış bir prof.dur,daha çok meme kanseri üzerine çalışır,ayrıca esi gülseren topuz 22.dönem akp istanbul milletvekilidir
 • kanser ve tedavisi olayını yemiş bitirmiş profesör
 • gelen yoğun talep üzerine kanal ddeki sabah programına 2 gün üstüste çıkan profesördür.
  kanser bir tohumdur, ilacı topraktadır der ve kanserden korunmak, kanser tedavisi esnasında doğru beslenmek ve tedavi sonrasında bir daha kansere yakalanma riskini azaltmak için bir dizi yenilmesi gereken doğal besinlerden bahseder.
  kemoterapi esnasında kesinlikle ve kesinlikle greyfurt suyu içilmemesini kafanıza basa basa söyler.
  tonton bir adamdır.
 • bir türlü sevemediğim adam.
  herşeyden önce bir profesör. engin bilgisine ve deneyimlerine sonsuz saygım var. ancak dikkat ediyorum, son birkaç gündür gazetelerde, televizyon kanallarında sürekli vaaz vermekte, veryansın etmektedir.
  - çay içmeyin, kek yemeyin, kola tüketmeyin, kediye dokanmayın, oturmayın, kalkmayın...

  ya hocam biz de az çok biliyoruz çevremizdeki birçok maddenin insan sağlığı açısından zararlı olduğunu. biz de biliyoruz dünya üzerindeki hemen hemen her maddenin ışıma yaptığını. biz de biliyoruz oturduğumuz sandalyenin, yazı yazdığımız masanın bile radyasyon yaydığını.
  sizi bu konuda da eleştirmiyorum zaten sayın topuz. dedim ya bilginize ve deneyimlerinize sonsuz güven ve saygı besliyorum.
  ama sizin hergün başka bir medya organında karşıma çıkıp, "yemeyin, içmeyin, öleceksinizzzz!!!" şeklinde feryatlarınızı, uyarılarınızı parmağınızla gözüme gözüme sokmanızı sevemedim, sevemiyorum maalesef.
  yoksa ben de farkındayım no future olayının.
  ne yapalım yani; cam fanusa mı kapatalım kendimizi, gidip ayda mı yaşamaya başlayalım?
  birazcık da olsa umut be erkan abi. ha olma mı? azıcık yaşama umudumuz var, onu da sen köreltme artık, ne olur.
 • az önce seda sayanda geçen dialog

  erkan topuz:işte efendim köri böledir şöledir..
  seyirci:hocam zencefil neye iyi geliyor?
  erkan topuz:sen az dur şişko
 • son aldığım duyuma göre kendisi önümüzdeki yerel seçimlerde akp kadıköy belediye başkanı adayı olacakmış. o yüzden doğan medya tower'da yatıp kalkıyomuş. meğer hazret son günlerde kah uğur dündar'ın süpersonik bilinç düzeyine erişmiş kitlesine, kah esra ceyhan'ın melil bakışlı kuzularına yani halkın bir başından bir başına bu yüzden hitap etmedeymiş. öte yandan haberi resmi kaynaklara doğrulatamadım siz yine de her söylenene inanmayın.
 • medical parka, * geçmiştir.
 • ilk ekranda gördüğümden beri itici gelmiş olan bu şahsiyetin yavaş yavaş ne olduğu anlaşılıyor. akademik çevrede hiç sevilmediği, meslektaşları ve çalıştığı kurumlar tarafından asılsız ve bilimsel olmayan açıklamaları nedeniyle sürekli uyarıldığı biliniyor.

  son olarak ekranlarda reklamını yaptığı, kansere çok iyi geldiğini defalarca söylediği çeşit çeşit mantar ve diğer ithal ürünleri türkiyeye getiren "natural life" isimli şirketin eşi gülseren topuz ve oğlu berk topuz tarafından kurulduğu ve işletildiği ortaya çıktı. yani baba tv'den reklamı yapıyor aile bireyleri pazarlıyor. tam da akp modeli bir ticaret. ailecek siyasete de soyunmuşlar hayırlı olsun. bi bunlar eksikti zaten.
 • kanal kanal gezip sabah programlarına çıkmaktan, kendi öğrencilerine 10 dakikasını ayıramayan; kendi fakültesinde düzenlenen sempozyuma konuşmacı olarak asistanını göndermeyi teklif eden, sürekli tribünlere oynayan onkoloji hocası. (bkz: itf)
 • insanları aydınlatmak, uyarmak için konuşurken çok antipatik davranan bilim insanı. erkan hocam biz senin dediklerini de dinliyoruz, şarlatan dediğin alternatif tıpçıları da. sen bırak o alternatifçileri kendi bildiklerini söyle yeter.
hesabın var mı? giriş yap