şükela:  tümü | bugün
  • bir trt klasiği olan evet hayır yarışmasını sunan adamdır. "mehter marşiyla geliyorsunuz izmir mar$iyla gidiyorsunuz, "kafanızı emme basma tulumba gibi sallamayacaksınız" vesair cümle kullanımlarını günlük kullanıma sokmuştur.
    ayrıca (bkz: izmir marşı) ve (bkz: mehter marşı)
  • en son melbourne'e tek gidiş bilet alırken görülmüş ve bir daha kendisinden haber alınamamıştır.
  • duydunuz zilin sesini yarışma başladı cümlesini de evet - hayırla özdeşleştirmiş kişidir.
    hemen ardından "bir dakika içerisinde o iki kelimeyi kullanmayacaksınız. adınız?" diye devam eder.
  • yıllar sonra bir kanalda hala aynı şeyleri söyleyip aynı şekilde zıpladığını gördüm. içimi bir hüzün kapladı, aklıma çocukluğum ve samsun geldi. televizyonu kapattım, koşarak uzaklaştım.
  • tolga garipoglu nasil kariyeri hugo ya dayadiysa bu abimiz de evet hayir yarismasi na dayamistir kariyerini..ben bildim bileli bu yarismayi sunar..zaten ondan baska kimsenin sundugu yoktur..mesela biz aile icinde deneriz beceremeyiz..

neyse bu bakimdan tolga garipoglunun manevi babasi olarak gorurum ben..hatta mumkunse tolga garipoglu sunsun erkan agbi biraktiginda "evet hayir "i;

- yari$mamizin kurallarini biliyorsunuz kesinlikle evet hayir kelimesi kullanmayacaksiniz..basinizi emme basma tulumba gibi asagi yukari sallamayacaksiniz.. yanima alayim sizi $oyle... biraz daha.. tamam duydunuz zilin sesini yari$mamiz ba$ladi.. isminizi ogrenebilir miyim?
    +cenk eren
    -eren dogru duydum degil mi?
    +evet..
    - iiiiiyyeeeeeaaaaaa.. evet dediniz kaybettiniz.. ugurluyoruz sizi izmir marsiyla..
    +evet hayirin mina koyiim
    -aaa cenk bey yapmayin milyonlarca kisi sizi izliyor
    +milyonlarca kisinin mina koyiim..
  • uzun süreli bir iş yapmanın erdem sayıldığı yıllarda televizyonculuğa başlayan ve çizgisini devam ettiren sunucu. güzel sanatlar mezunu olup, denize ve denizciliğe meraklıdır. özel hayatında espritüel ve konuşkandır. sahne anılarını pek bir güzel anlatır. ayrıca 1970 türkiye güzeli asuman yolaç'la evlidir.
  • yaklaşık iki hafta önce trtnin yıldönümü özel programında fulin isimli bir bayanla sunuculuk yapmış olan emektar.
  • an itibarıyla reklamlarda görülmüştür, yine gerim gerim germiştir. bu adamı görünce sokağa kaçmak sadece benim mi aklıma geliyor merak ediyorum.
  • peynir reklamlarına çıkmaya başlamıştır.
  • bir peynir reklamı ile tekrar ün kazanmaya çalışan eski ve yaşlı bir trt sunucusu kendisi.. fakat reklam da şöyle bir detay atlanmış.. o çocuğun yaşı kaçta erkan yolaçın evet-hayır yarışmasını hatırlıyor. ben bile zor hatırlıyorum adamı gündem de olmasa..