şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kiz düşürme ayağina burçlara inanirmiş gibi yapan yavşak erkek)
  • istatistiki verilerime göre 7 burç sorunlu. fakat kötü enerji yayarak bu burçların erkeklerini etrafıma toplamamak adına söylemeyeceğim. insanları artık çok iyi biliyorum çünkü normal arkadaş olmadan önce dahi doğum haritasını rica ediyorum laf arasında, binbir tatlılıkla. doğum haritası sayesinde samimi mi olacağım yoksa araya mesafe koymam mı gerekiyor anlıyorum. bu saatlerde flash tv'de astroloji bilimine dair önemli noktaları paylaşan program var. ben sürekli takip ediyorum, tavsiye ederim.
  • kesinlikle kadınlarına ayrı, erkeklerine ayrı gıcık olduğum yengeç burcudur.

böyle uyuz, mıymıntı bir burç olamaz.

kadınları hemcinslerine karşı sinsi, kıskanç, işlerini bir şekilde yürüten tiplerdir. erkeklere karşı ise inanılmaz tatlı ve ilgilidirler. uyuzluklarına rağmen 2 erkeği birden idare edeni gördüm ki biriyle evlenme aşamasındaydı.

erkekleri ise kendi pisliklerini örtsün diye yalandan ağlayan, ana kuzusu, başka erkeklere karşı korkak, pinti, pisliğin teki tiplerdir.
  • ankete gerek bırakmayacak şekilde oğlak olandır.
  • burçlara inanan her erkek sorunludur.
  • burçla karakter analizi mi olur ?sonra kızınca kızdı oluyorlar?
  • özetle koç, kova, aslan, yengeç, ikizler, balık, başak, oğlak, yay, boğa, akrep ve terazidir.
    tüm genellemelerin yanlış olduğunu düşünürsek hepiniz haksızsınız gençler.

burçlardan anlamayan ve de inanmayan bir dostunuz bildirdi.
  • (bkz: yengeç len mq)

kadınlar zayıf erkek sevmiyor.
  • uzak durulacakları bilmem.

aldatılmak istemiyorsanız başak. kendimden biliyorum. terk edebiliriz ama aldatmayız.