• öküz burcu olanlardan uzak durulması gerekir.
    keza ülkemizde maymun burcu erkekler de az sorunlu değil.
  • yay yazanın allah belasını versin.
  • 21. yüzyılda halen dünya ve güneşin uzaydaki konumlarına göre, farklı zaman dilimlerinde doğan insanların karakterlerinin 12 grup altında toplandığına inanan insanları gösteren başlıktır.

2 dakika arayla doğan ikizlerin de tamamen aynı karakter ve kişiliğe sahip olduğunu da düşünür bu insanlar.

büyü ve fala inanmak da bu insanların diğer ortak özellikleridir.
  • (bkz: başak)
    ben böyle takıntılı,kontrol manyağı, canı yandığında karşı tarafın canını 40 kat fazla yakmaya çalışan insan türü görmedim.
  • burada gelip başak burcu erkeğine giydirenler bir gün çarpılıp kalacak yemin ediyorum. hıkkadanak gideceksiniz.

yahu başak burcu erkeği dediğin, karşısındaki insana direk kullanma kılavuzunu verir. açık ve nettir. p ise q dur. hangi durumda ne yapman gerektiğini bilirsin. ulan şimdi burada ne söylemeye çalıştı, bu davranışıyla ne anlatmaya çalışıyor acaba diye düşünmezsin.

ha sen netlik yerine belirsizliği seviyorsundur orası ayrı. biz de seni sevmiyoruz zaten*
  • tüm yamyamları çeken başlık. saldırın abazanlar.
  • kendimden bilirim (bkz: terazi)
  • bir oğlak erkeği olarak ağzınızı burnunuzu kırdıracak anket sorusudur. gidin kendinizi kapatın lan bir akıl hastanesine.

alın insanları da yönlendirmeye çalıştım, tam bir oğlağım.

biraz da ot yiyeyim bari, be-ee-ee
  • burç konusu ilgi alanı olmayanların, olanlara saydırdığı çirkefimsi başlık. ilgini çekmeyen başlığa girme sebebin nedir? hem sevmiyor hem gelip sövüyor; kesin bir taraflarından ikizler bu denyolar.*
hesabın var mı? giriş yap