şükela:  tümü | bugün
 • çoğunlukla erkeğin aramasını beklemediği kızdır.
 • çok normal bir kızdır. saçma sapan kalıplara takılmıyordur. "yok önce o arasın ben kendimi ağırdan satayım". gibi gereksiz triplere girmiyordur. tabi bizim millette bir kız istekli görününce "yollu bu yollu" diye yaftalandığı için baskı altında kalıp beklemeye geçebiliyorlar. yani bu da bizim yüzümüzden. yoksa çatır çatır araacaklar olm.
 • an itibariyle yaptığım boktan davranış. ağzıma sıçıyım o mesajı attığım için. insan bi arar, bi derdin ne der, herşeyi geçtim çaldır bok kafalı.
 • hemen arasa yuhh ne meraklı kızmış, aramasa kezbana bak baskılarından sıyrılmış canının istediğini yapan kız. aferin ona
 • ya aşıktır ya da çok canı sıkılıyordur. bir kadın çok aşıksa asla taktik peşinde koşamaz. zira ikili ilişkilerde erkekler akılcı ve mantıklıyken, kadınların hemen hepsi duygularına göre hareket ederler. yani eğer kadın adamdan sadece hoşlanıyorsa zaten kendini yormaz, taktik yaptığından değil aslında çok da umursamadığından adamın arayıp-sormasını bekler. fakat eğer bir kadın aşıksa... karşısında hiçbir şey duramaz. o kadın arar, sorar, onun için esas olan kendi duygularıdır. aşktır. zaten erkeğin aramasını beklemek istese de bekleyemez.

  ya da bir kadın bir erkeğin aramasını, canı sıkıldığı için beklemez. hani bahar geldi, gezsek tozsak, bir şeyler içsek, bir filme gitsek diye eğlenme kafasındaysa bir kadının adamın ne düşündüğü, arayıp-aramadığı umurunda değildir. arar, davet eder, plan yapar. adam gelirse ne ala, gelmezse de umursamaz...

  peki bu kadınlar kazanır mı kaybeder mi? mesela en en başta kadın 1-2 adım atıp erkeği beklemeden ararsa kazanma ihtimali yüksektir. fakat ilişki ilerleyip, adam kadını daha az aramaya başladığında kadın inatla aramaya devam ederse kaybetmeye mahkumdur, çift saçma bir sebeple ayrılmış ama iki taraf da inat etmişse kadın aradığında kazanma ihtimali hiç de azımsanacak gibi değildir. sadece eğlenmek derdindeki kadının ise kazanıp-kaybetmesi gibi bir durum söz konusu değildir, zira o zaten bir şey kazanmanın peşinde değildir...

  özetle ey hemcinslerim en başta adamı yoklamaktan korkmayın, fakat ilişki başlar da ilerleyen aylarda adamın arayıp-sormaları azalırsa aman ha! sakın ama sakın arayan olmayın. bir adam bir kadını aramıyorsa bunun tek bir sebebi vardı, 'kadını eskisi kadar sevmiyordur' ve bu sevgi kadının araması ile artmaz tam aksine üzerine gittikçe azalır. eğer saçma bir sebeple ayrıldıysanız ve özlüyorsanız arayın gitsin, kaybedecek bir şeyiniz yok!

  (bkz: test ettim onayladım)
 • karşısındaki istisnai bir erkek değilse ilişkide kaybeden taraf olacaktır. çünkü kaçmak yerine 'kovalamış'tır, çünkü artık çantada keklik olarak görülen kız olacaktır karşısındaki erkek için. dış etkenlerden tamamen bağımsız olarak aradıysa, muhtemelen tek derdi ilişkilerini stratejik bir oyun oynuyormuş gibi daima bir taktikle değil de, içinden geldiği gibi yaşamak istemesidir.
 • aslında sadece içinden geldiği gibi davranıyordur ve olması gerekendir. ancak, her ne kadar delikanlıdır bla bla diye anılsa da en sonunda bir kızın kendisini aramasına alışkın olmayan erkeğin götünü kaldırarak hüsrana uğrayan kızdır.
 • son derece normal, komplekslerinden arınmış bir insan evladıdır
 • dusundum tasindim, bu kizin paralel gezegende prim yaptigina karar verdim.
  hakkinda olumlu yorum yapanlar da paralel gezegende.
  en azindan benim gezegende degiller yani bundan eminim.
  evet.
 • biri de çıksın desin ki; "ben bu kızla uzun bir ilişki yaşadım."