şükela:  tümü | bugün
 • evrimini tamamlayamamis ilkel bir yasamin icinde varolus sancisi ceken geri kafali kadin. eski zamanlarda kadin guclu erkege ihtiyac duymak zorundayken gunumuzde sehirlestigini, modernlestigini iddia eden kadinlarin hala boya posa onem vermesi aklinin vahsi yasamda kaldigini gosterir. bu da aslinda kadinin evrimini henuz tamamlayamadigi hala hayvani icguduleriyle yasadiginin gostergesi cunku hayvanlar kavga ederek disiyi hak eder, hayvanlar koklasarak guclu olanin altina yatar. kendini erkegin altina yatacak bir canli olarak goren kadinin boya posa onem vermesi kacinilmaz. bir de boy pos mevzusuna onem verenler hep belli bir egitim seviyesinin altindadir cunku seksten baska paylasacak bir seyleri yoktur.

  bir profesorun, okuma yazma bilmeyen biriyle evlenme ihtimalini dusununce daha net anlasiliyor, bu kadinlarin genelde egitimsiz ve cahil olduklari.

  (bkz: boyunuzu posunuzu sikeyim ben sizin)
 • doğacak çocuğunun boyuna posuna önem veren kadındır. uzun boylu, adeleli, yakışıklı, sağlıklı bir erkekle evlenip çocuğunun da uzun boylu v.s. doğma olasılığını yüksek tutmak isteyecek kadındır. anadır, candır.
 • neredeyse bütün kadınlardır. "hiç de bile, bi kere ben öyle değilim" diyeni bile 1.50'den kısa boylu bir erkekle birlikte olmak için boyuyla ters orantılı miktarda bir sürü para, varlık, şan, şöhret, yakışıklılık, cinsel başarım veya bunların potansiyelini ister. bunlar yoksa en azından kendisi ile aynı boyda olmasını ister.
 • benim için dış görünüş önemli değil diyerek yalan söyleyen eğitimli ve çağdaş kadına tercih edilmesi gerekendir..
 • bir kere erkeğin güzel meme - popo araması kadar doğal kadının boya posa önem vermesi. niye ilkellik olsun? "evrimini tamamlamak" denen şey tamamen bilim dışı bir safsatadır bu arada, rica ederim saçmalamayınız. bu olayın bir hedefi yok. eşeysel seçilim, eşeyler oldukça var olacak.
 • fabrika ayarlarına göre tüm dişiler bu sınıfa girer. işte bu donanım üzerine yüklenen sosyal yazılım neticesinde tercihler gerçekte farklılık gösterebilir. erkekler için de yer yer farklı ama benzer sabitler var.
 • boy pos bir erkeğe yakışan en temel özelliktir. erkeğin gösterişi; endamıdır, boyudur.
  kadın ne kadar uzun olsa da erkeğinin kendisinden iri görünmesini ister. bir nevi güvende olma hissi yaratır bu.
  ayrıca, doğması olası çocuklarını da düşünmek zorundadır kadın. bardak sürahi misali olmadıktan sonra her kadın kendisinden uzun ve gösterişli erkek ister ki durumun ilkel olmakla zerre alakası yoktur.
  gayet aklı başında ve üstün zevkleri olan kadındır.
  asıl kendinden kısa erkekleri, özellikle seçen kadın da bir anormallik vardır.
  elbette ki aşk denilen şey fiziksel özelliklere göre ortaya çıkmıyor. sonuçta tüm kadınlar aday isminden bağımsız olmak kaydıyla nasıl bir erkek istersin soruna fiziksel olarak ilk önce uzun boylu yanıtını verir. istisnaların kaideyi sikip attığı durumlar var elbette.

  zöe: sözlük erkeklerinin boy ortalaması hakkında fikir sahibi oldum.
 • gunumuzde orneklerine siklikla rastlanilan kadin tipi. yil olmus 2011 hala himayeden guven duymaktan bahsediyor. bir tek conan kemeri eksik uzun boylu erkeklerin.

hesabın var mı? giriş yap