• top 5'i sayıyorum, sıkı durun. aksini iddia eden gelsin, beğenmeyenin hevesi iade:

1- şu hani eli sırta atıp bir hamlede yapılan -kadınların ne kadar uğraşsa da yapamadığı- meşhur erkeklerin tişört çıkarma hareketi.

2- araba park ederken çevik manevralar eşliğinde avuç içi ile direksiyon çevirmek.

3- uygun bir durum üzerine gülümseyerek göz kırpmak ve yine sevdiceğin kulağına bir şeyler fısıldarken sakince/gülümseyerek yaklaşmak.

4- sevdiceğinin yüzünü kapatan saçları parmak uçlarıyla hafifçe arkaya doğru itmek.

5- ve olmazsa olmazımız, helikopterden diğerine atlarken şarjör değiştirmek.

lütfen olaysız dağılalım arkadaşlar.

*

yıllar sonra editi: onlarca sanatsal içerikli şey yazdım bunca senedir ama en beğenilen entrilerimden biri ola ola bu olmuş. vay bana, vaylar bana!
  • soğuk havada ince giyinmiş sevdiceğine yönelttiği, "üşüyor musun?" sorusuna aldığı "evet" cevabından sonra, ellerini ovuşturarak;
    -satayım mı sana montumu
    diye sormasıdır.
    budur.
  • kahve dökülen kazağı görüp seksi bir ses tonuyla "hadi hemen çıkar da makineye atalım" diyen kadına tokat atıp hiç kaşmir kazak makinede yıkanır mı .mına kodugumun salağı demek
  • sigarasının leş dumanını üfleyerek durakta bekleyenleri nefessiz bıraktıktan sonra izmariti kaldırımın üzerine atıp ayağıyla ezdiği an.

allah'ın kezbanları, sizin seksi algınıza tüküreyim! sigaraymış...
  • sigara içerken boğulup, geberip gitmesi çok seksidir gerçekten.
  • paçası çorap içerisine sokulmuş pazen içlikle tv karşısında çay içerken götünü hafifçe yana çevirip kıçını kaşıdığı o an. offf anlatamayacağım galiba.
  • "gel otur" manasinda bacagina iki kez vurmasi. hihi.
  • "ateşin var mı?" diyen kadının sigarasını çorabından çıkardığı çakmakla yakmasıdır.
  • kadınların etkilendikleri çok acayip detaylar var, söylemeseler bin yıl tahmin edemeyiz.

eski bir sevgilim, yıllar sonra itiraf ettiğine göre merdivenden çıkışımı çok seksi bulurmuş. istermiş ki hiç asansöre binmeyelim, katlarca merdiven çıkalım, o da arkamdan beni seyretsin. o zamanlar bir avuç kıçım vardı, kara kuru bir şey. yani ben de kadın poposuna çok bayılırım ama merdiven çıkması, motosiklete binmesi vs. gerekmez, her ortamda ve her şekilde seksi bulabilirim.

bir başka eski sevgilim bir şey hatırlamaya çalışırken yukarıya sağa doğru bakma hareketime hasta olurmuş. sadece bunu bol bol görebilmek için bana hep elalemin telefon numarasını, doğumgünü vs. sorarmış. sorardı yani, ben de avanak avanak havalara bakardım.

90'larda bir iş arkadaşım - kendisiyle hiç ilişkimiz olmadı ama zamanında hoşlandığını yıllar sonra kavaklıdere sponsorluğunda açıldığında öğrenmiştim - sinirlendiğim andaki jestlerimi çok seksi bulurmuş. kaşımın kalkmasından kulaklarımın gerilmesine kadar ne detaylar saymıştı. sorular sorup beni havalara baktıran kadın gibi o da özellikle beni çok delirteceğini bildiği konulardan konuşurmuş. hatta astrolojiye inananlara kıl oluyorum diye kendisi gerçekte umursamadığı halde karşıma geçip astrolojiyi savunurmuş. evet savunduğunu ve beni delirttiğini hatırlıyorum, hatta bana açıldığında ulan salak dedim, madem benden hoşlanıyordun neden beni sinir edip durdun? belki her şey başka türlü gelişebilirdi? o kadar zevk alıyormuş ki kendini tutamıyormuş (tanıdıklar mesajla kim olduğunu öğrenmeye kalkmasınlar, söylemem).

ve karımdan yeni öğrendim ki, eskiden dikiz aynasından arka trafiği kontrol ederkenki bakışımı çok seksi bulurmuş. ama bunu artık o kadar da çekici bulmuyormuş. peki neden? o hareketim şimdikine göre daha havalı olan eski bekarlık otomobilimizdeyken seksiymiş, şimdiki aile aracımız olan ufak mpv'mizde kaynayıp gidiyormuş.

hemcinslerim: en seksi erkek hareketi nedir diye öğrenmeye çalışmayın. çiftten çifte değiştiği gibi, öğrendiğinizde de hem doğallığınız bozulacak hem de karşınızdakine farklı bakmaya başlayacaksınız. bırakın bunlar sır olarak kalsın. ben öğrendiğime hiç memnun değilim mesela.
  • gomleginin kol dugmelerini acip yavasca kivirmasi.
hesabın var mı? giriş yap