• "kişisel hijyene önem vermesi" nasıl erkeğin en seksi yeri olabilir. yer diyor. vücudunda bulunan bir şey olması lazım. bana göre erkeğin en seksi yeri zeki olmasıdır amk.
    edit: düzeltme için tşk kahmut
  • "gulerken saklayamadigi cuzdanidir."
  • nereden baksanız 32 senelik erkeğim, (ss: sünnetten sonra) bir gün de biri çıkıp da "abi senin de şuran çok seksiymiş" demedi. belki biraz burnum güzel olabilir zira burnuma ilişkin cılız da olsa bir kaç övgü almışlığım var. gerçi onları da akraba-i taallukattan* duymuştum, o nedenle sanırım sayılmaz.

lakin bugün sağ dirsek içimin aşırı seksi olduğuna kanaat getirdim. doğrusu olaylar şöyler gelişti:

bir kaç gün önce sözlükte en seksi erkek parfümleri gibisine bir başlık gördüm (başlık tam bu değil, başlığın tam olarak ne olduğunu hatırlamadığım için ben de mal değilim). işte o başlıkta yazılan entryleri tek tek okudum ve yazarların verdikleri cevaplara göre bir çeteleme yaptım. çıkan sonuca göre ilk 3 parfümün adını bir kağıda yazıp, bir avm'nin parfümerisine sırf onları koklamak için gittim. (bkz: aylak bakkal taşşaklarını tartarmış)

parfümeride çok hoş bir hanım çalışan, sağ olsun, baya bi ilgilendi benle. elimdeki kağıda bakarak bile parfüm isimlerini telaffuz edemediğimi farkedince, listeyi direk hanım çalışana uzattım, dedim ben bunları bi kokulasam olur mu? hay hay, dedi ve reyonların arasında geze geze listede yazan 3 parfümü de sırayla kokulattı. bu parfüm kokulamanın da bazı kendine has ritüeli oluyor. misal, tester denilen parfüm numunesini vücudun damarlı bir yerine sıkmak icap ediyor. bu amaçla daha ziyade el bilekleri münasip görülüyor. lakin denenecek parfüm sayısı en az 3 olduğunda ve normal bir insanda en fazla 2 el bileği bulunduğunda ufak da olsa bir tereddüt yaşanabiliyor.

yani yarın birgün bi parfümeriye giderseniz acemilik çekmeyin, damarlı bi yer bulucam diye hemen davar gibi ayakkabıya-çoraba yada ne bileyim pontulun fermuarına davranmayın diye, bunları böyle detaylı anlantıyorum. işte efendim kokuların birbiri üstüne binmemesi için, hanım çalışan 3. kokuyu kolumun dirsek diye tabir ettiğimiz kısmının içine (kan alınan damarın üstüne) püskürttü.

bu aşamadan sonra o üç parfümün de fiyatını listedeki hizalarına yazıp, beni yolculadı. zira kaliteli parfümlerin esas kokusunun, o ilk sıkıştan 10-15 dakika sonra duyumsandığına dair de bir şey duymuştum. madem bu kadar para verecektim hangisini en çok beğendiğimden kesin emin olmalıydım ayrıca böylece kalıcılık sınaması da yapmış olacaktım. (bkz: mini çakal)

yaa konu da çok uzadı halbuki ben de erkan can abinin buyurduğu gibi: her işin kısasını severim, sikiş hariç. neyse işte 3 parfüm içinden, o son dirsek içine sıktığıma hasta oldum. şu an yemin ediyorum, dirsek içimi o kadar seksi buluyorum ki damar damar üstüne binmeyecek olsa, dirsek içimi sikmeye kalkmam işten bile değil.

not: evet geri gidip o parfümü babalar gibi aldım, babalar günü indirimi olduğu için tabii:) henüz açmaya kıyamadım. doğrusu biraz da çekiniyorum, durduk yerde daha başka yerlerimi seksi bulup da aklımı karıştırmayı hiç istemiyorum. yavaş yavaş, alıştıra alıştıra artık. parfümün adını mı? söylemem yada 220 fava söylerim amk.! (niye 220 mi? anlarsın sen onu, ev zekisi.)
  • (bkz: cüzdanı)

kimse kimseyi yemesin şimdi. ne adamlar en seksi erkek ilan edildi de..

not: e.

edit: coder6006 der ki, "herkes popo demiş, cüzdanı da göt cebinde taşıyoruz, ondan heralde." adam haklı beyler. dağılabiliriz şimdi.

*edit : bu girdinin debeye girmesinde pay sahibi olan tüm hemcinslerime teşekkürleri bir borç bilirim. çünkü "bence kesinlikle öyle değil." diye tepki gösteren kadın yazarlardan alabildiğine dayak mesajı almam sebebiyle bu kanıya vardım.*
  • bugün kol kası, yarın adonisi, öbür gün memeleridir. şimdi ses tonudur, sonra zekasıdır, bilgisidir, yakışıklılığıdır. sakalıdır, bebek suratıdır. kısaca biz hatunların hormonları gün be gün hangi telden çalıyorsa ordandır.
  • (bkz: ense)
    (bkz: boyun)
    (bkz: omuz)
    (bkz: kollar)

edit: venüs çukuru
  • çüküdür efenim.
  • bir erkegi seksi yapan en onemli unsurlardan biri bence sesidir. misal bakiyosun adam tas. surat desen guzel, kalibi yerinde. ama konusmaya bir basliyor, mubaregin sesi emel sayin'dan hallice iste o zaman yerle bir oluyor gozumde. bu kaliba bu ses, iih olmamis.

ya da bakiyorsun adam boyle normal, vasat yani. bi cekiciligi yok gozunde ilk goruste. ama sonra bir konusmaya basliyor, olmayan endamini sesiyle olusturuyor gozunde.

o yuzden bence erkegin en seksi yeri sesidir arkadas. ben demiyorum bana bas bariton serenat yapsin* ama iki kelime edecegi zaman da sesi hos olsun.
hesabın var mı? giriş yap