• erkeğin, kadının kendinden farklı bir cins olduğunu farketmesi ve ona karşı tarif edemediği ama içini kıpır kıpır eden duygular hissetmesiyle başlar. sürecin çook psikolojik, sosyolojik, psikososyal ıvır zıvır boyutları var, abiler ablalar var konu ile ilgili yüklüce taşak* sahibi olan, onlar yazsınlar. ben gayet primitif bir pencereden bakacağım.

  şimdi doğal olarak kendisinde olmayan donanımın farkına varınca -ki bunlar kıvrımlı vücut hatları, meme popo oluyor- bunlar ne kadar hacimli olursa, kıvrımlar, inişler çıkışlar ne kadar fazla olursa o kadar iyi diye düşünüyor. başlarda tabii.

  ben bunu rock müzik ile tanışmış genç bireyin eğilimlerine benzetiyorum biraz; başta ne kadar sert olursa, gitarlar ne kadar distortionlu olursa o kadar iyi diye düşünüyor; yardır anasını satiym atmosferik yarrak metal. sonra tabii ki daha böyle yumuşak, cleane yakın seslerin, tonların güzelliğini farkediyor. bu geçiş metallica'dan dire straits'e geçiş şeklinde örneklenebilir. ben öyle uygun gördüm, başka müzisyenler de vardır büyük ihtimalle bu örneğe uyan.

  işte aynı şekilde, bu doymaz distortion sevdası, kadın beğenilerinde de kendini aşırılık, koca memeler ve koca bir popo olarak gösteriyor kendini. busty diye tanımlıyor hatta ecnebiler bu tip vücuda sahip olan kadınları.

  sonradan işte zarif vücutlu fransız kadınlarını keşfediyor bünye.
  --
  yalnız ilginçtir, bu süreç bazen aralıklarla geri dönebiliyor, bir çeşit geri evrim hevesi belki, bünye evrimi yediremiyor kendine belki de.

  yani ne kadar juliette binoche, mary-louise parker, andie macdowell, carrie anne moss gibi zarif, narin kadınları farketse de, içindeki fahriye abla fantezisi hiç ölmeyebiliyor. ne bileyim bir mariah carey, bir christina hendricks.. değil mi ya? hükümet gibi kadınlar. hey yavrum hey..
 • meme ile başlayıp, meme ile tamamladığım evrimdir.
  edit: kurban olduğum.
 • erkekler topluca karar alıp "eet beyler, önümüzdeki beş yıl boyunca j. lo. kalçasını beğeniyoruz.." demiyorlar haliyle.. piyasayı yönetenler "bunu beğeneceksiniz.." diyor ve erkeklerin büyük bi kısmı da buna biat ediyor yani.. sıfır beden hatunlar neden bu kadar popülerler sanıyorsunuz son yıllarda??

  arada bi fellini, tinto brass gibiler çıkıyor da, bunu reddediyorlar.. siz de edin bence, tamam bi fellini olamazsınız ve fakat, en azından çabalayın, sistemin size dayattığı beğeniyi almak yerine, kendi zevkinizi oluşturun..
 • hehah eyvallah ablalar abiler düşmeye başladılar..

  sistemin filan değil, doğrudan içgüdülerin dayattığı şekilde gelişir bu evrim. yemişim sistemini de yönetmeni de. j. lo'yu da sevmem, eva longoria'yı da, eva mendes'i de. bu, bu başka bir şey.. sistem eleştirisi filan katıp bozmayın büyüsünü, ya da katan efendi gibi katsın. bana ne anasını satiym yönetmenden, benim evime gelmişliği var mı o yönetmenin?
 • 20 küsür senedir sevişirim... ondan bir 7-8 sene öncesinden beri de memeye - göte bakarım... aklım onlara erer.
  işte bu süre zarfında bende hiç gelişmeyen evrimdir; o zamanlar neyi, nasıl beğeniyorsam, bugün hala öyle lan.
  cenifırmış, adriyanaymış, dayatılanın hiçbiri sikimde değil (her anlamda) çok afedersiniz.

  not: belki de bende bir sorun vardır bu evrim mevzu hakkında. zaten "maymundan geldik" diyenlerin gazı ile bakıyorum kendime; ben gelememişim tam olarak, yarı yolda kalmışım amınısikiyim.

  edit: "20 küsür sene" dedim ama son 4.5 senesinde, elim kadın eline değmedi şerefsizim.
  bir el uzatın lan... ne biçim müslümansınız?
 • ateşin keşfi ile başlamıştır aslında.

  (bkz: #3397141)
 • efendim tarih öncesi kadın -pek afedersiniz- domaldığında erkek nereye bakıyorsa, yıl oldu 2000 allık süren erkek* var aynı yere bakıyor. bana gelince -pek afedersiniz- domalmasına gerek yok ayrı mevzu.

  bundan 2000 sene sonra olacak yine bir kadın -öehh yeter- domaldığında direkt götüne kilitlenicez.

  erkek ve evrim denince akla ilk gelen şey zevkin evrimi değil; erkeğin evrimde, doğal seçilimde genlerini daha çok aktarabilmek, soyunu daha iyi sürdürebilmek için mümkün olduğu kadar seks yapmaya programlanmış olmasıdır. adına da derler seks, evet. gerek bilinçsiz bir varoluş, gerekse de bilinçli bir yaratılış tarafından. fark etmez*.
 • tam olarak başlangıcı yaprağın rüzgardan uçtuğu güne denk düşer.
 • acımasızca dalıyorlar bu konuya, hem de kadınlar yani, üzülüyorum.

  tamam fiziksel görünüş ile ilgili ama, "sadece" cinsel aktivitenin detaylarını düşünerek bu beğenilerin şekillendiğini iddia etmeyin; bu işin sonucu, düğümlendiği noktası, neticesi nihayeti bu değildir yapmayın. hep bizi öküzlükle itham edersiniz, şimdi aynı öküzlüğü kendiniz yapıyorsunuz.

  güzel lafı hiç geçmedi yahu, özel olarak geçirmedim, vücut beğenisi dedim ki, hani güzellik gibi tartışılmasına bayılınılan ve sürekli modaya endekslenen bir muhabbet kanalına girmesin mevzu diye.

  ha tabi kadın ve erkeğin toplmdaki yeri, bu mevzubahis beğenilerle kategorize edilmesi insanların vs. gibi yan etkiler; baştan da belirttim, evet haklısınız, neticede oluşan manyaklık eleştirilebilir. ama yani sanki christina hendricks, mariah carey de kollarını açmış beni bekliyor. şurda eğleniyoruz kendi çapımızda, toplumsal duyarlılığınızın şalterini de birazcık kapatın bari, dinlensin azıcık zaten.
 • amerikan zencisinin mutfak tüpü sevdasini aciklayamamistir.*