şükela:  tümü | bugün
  • hiç başıma gelmedi, o kadar irade sahibi değilim, zaten olsam bin kere rejime başlayıp bininde de bırakmazdım.
    ama bir iki kere yeltendim. arkadaş bu kadın milleti vallahi çakal. sonunda aldığınız tepkilerle sudan çıkmış balığa dönersiniz. yok başka biri mi var? allah bilir kiminle giderdin ihtiyacını. yok sen beni beğenmiyor musun? sonunda napar ne eder mecburen sevişirsiniz.
    erkeklerinde başının ağrıyabileceği bir dünya istiyorum. tamam lan o kadar da değil zaten ortalama 70 senelik ömrümüzde bu mazereti ya bir kere kullanırız yada iki kere. vazgeçtim istemiyorum.
  • once kendisine sevismenin teklif edilmesini gerektirir
  • göt ister valla.
  • başıma geldi bir erkek tarafından reddedildiğim oldu. uykusu vardır, yorgundur, hastadır. yani bir kadın kadar reddetmeye hakkı da vardır ihtimali de vardır.
    asıl oral sekse hayır diyen erkekte şaşırmıştım. öyle bir şey de varmış.

edit: reddeden erkek herhangi biri değildi erkek arkadaşımdı diye bir ilave gireyim durum netleşsin.
  • "aaa, kalk kalk kalk giyin, hoop herkese kurda kusa duyuralim, yeni cag'a giriyoruz beeeeyyy! boyle bir olay mumkun degil, aa kos kos kos!" seklinde tepki verilmemesi gereken bir durumdur.
    zira erkek dedigimiz de bir insan degil mi?** sevismeyi reddetmek ne zamandir kadinlara ozgu bir sey oldu da haberimiz yok? uykusu vardir, reddeder, size kizgindir reddeder, karni actir reddeder, morali bozuktur reddeder, temiz olmadigini hissediyordur reddeder, sevisip de gelmistir reddeder(oha). eder yani, bunu gurur meselesi yapacak kadına da cüüs derim ben.
    hem soyle de bisi var, reddedemeyecek tekliflerle gittin de o mu reddetti, bunu dusun? bir cilve bir naz bi seksilik yoktur belki sende. bi de kendini olc bic.
  • (bkz: #17699790)
  • dalgınlığına gelmiştir de erkeğin ondan reddetmiştir. sevişmek isteyen hatunun, alışverişe çıkalım, dediğini zannetmiştir mal. dinlemiyor ki.
  • sadece aşık olduğu kadınla sevişen erkektir. her önüne gelenle yatmak zorunda değildir erkek, seçicidir.