şükela:  tümü | bugün
  • bir burcu esmersoy vecizesi.

kendimi ayakli banknot gibi hissediyorum su an.
    burcucum cok guzel sicmissin.

edit: videonun tam hali eklendi
  • (bkz: türk kızı)
  • feminist hanımefendiler bu tür bir söylemi erkekler kadınların için yapsa bizi linç etmek ne, şişe geçirip ızgara yaparlar.

burada aşağılayıcı tabiri erkek için değil, kadın erkek eşitliğine inanan başta kadınlar olmak üzere tüm cinsel gruplara söylenmiştir.

kadının güzelliğini erkek para ile satın alır, demekten farkı olmayan vecizedir.

düzeltme: feminist düşmanı değilim, burcu esmersoy da umrumda değil. sadece ve sadece bu konu üzerinden kadınların kendini aşağılayabildiğini ve erkeklerin zaten her zaman muzdarip olduğunu ifade ettim. hepsi bu.
  • "eğer para karşılığı verecek bir şeyiniz varsa"

ekleme: öncelikle videonun tamamı
    başlık "ilk buluşmada çantanızda ne olmalı"
    cüzdan kısımlarında diyor ki; "yanınıza kulak çubuğu falan alın akşam evinizde kalmayacak sabah evinizde uyanmayacak olabilirsiniz" diyor.

ilk buluşmada! kime hitap ettiği şimdi daha da netleşti.
  • "kadın cinselliğini para ödemeden güzel yaşam için kullanır" fikrinin toplumda kabul görmesinin nedeni sayılabilecek görüş.
  • "ben erkek değil miyim acaba?" diye düşündüren söylem
  • bu düşüncedeki kadınlar ne olur ne olmaz kumbarasını hazır bulundurmalıdır.
  • 53 lira hesap kitlenen dh ölücüsüne denk gelmemiş kişi lafı.

düzenleme: olayı yaşayan arkadaş endersgame0120 nickli çaylak bir arkadaşmış. bilgilerinize.
  • kaç tane adamla yaşıyorum evde.. en son cüzdanım çalındığı zaman para verdiler sağolsunlar. para istediğim bile bir elin parmaklarını geçmez..

ama bunun dışında erkek arkadaşımın hesabını da sürekli ödedim, netten tanıdığım adamın telefon faturasını da ödedim, borç isteyip kredi çeker misin diyen de oldu.. kendini pazarlayan bir kadınlar değil emin olun.. üç kuruşluk aklıyla sürekli kadını itin götüne sokan güruh var ya, işte onlar kadınlardan istediklerini koparamayan sözde klavye delikanlıları..
  • yani diyor ki oldu da hesabı kitleyemediniz, sadece kendi payını ödedi masadan kalktı. mekan ile sıkıntı yaşamamak adına yanınızda bir b plancığınız olsun.