• 53 lira hesap kitlenen dh ölücüsüne denk gelmemiş kişi lafı.
  • "eğer para karşılığı verecek bir şeyiniz varsa"

ekleme: öncelikle videonun tamamı
    başlık "ilk buluşmada çantanızda ne olmalı"
    cüzdan kısımlarında diyor ki; "yanınıza kulak çubuğu falan alın akşam evinizde kalmayacak sabah evinizde uyanmayacak olabilirsiniz" diyor.

ilk buluşmada! kime hitap ettiği şimdi daha da netleşti.
  • burcu esmersoy, yılların kadın mücadelesini ve kendi ayakları üzerinde durabilmek için kadınların yıllardır ödedikleri tüm bedelleri 10 saniyelik videoda sikip atmış. yazık.
  • ya aslında bir şeyler demeye geldim, özellikle de bir kadın saçmaladığında hemen "neredesiniz feministler", "feministler uğramıyor ehere ehere" diyenler için nerdesin aşkım burdayım aşkım hareketi yapmaya geldim ama burcu esmersoy gerçekten kişiliği, hareketleri, fikirleri, kısaca varoluşu üstünde iki kelam edilecek biri değil. herhalde kilosu 38, tipi avrupai olduğu için siz kendisini seda sayan'dan, ebru yaşar'dan farklı bir yere koyuyorsunuz, bilinçaltınızda bu nordiğimsi kılığından dolayı ona hiç olmadık meziyetler atfediyorsunuz ama bu kadın hülya avşar'ı öpüp başınıza koymanıza sebep olacak bir kimse. burcu esmersoy'un şeyma subaşı ile takılmasına değil şeyma'nın burcu'yla takılmasına şaşırmak bile daha mantıklı. neyse çok konuştum, likya yolu yürüyüş rotası araştırıyordum ben püh 12 dakika kaybetmişim.
  • işte bu burcu esmersoy gibi kadınlara kezban diyoruz biz, olayın özeti bu.

tıbi irkik ırkıdışınız. olmaz olsun erkek arkadaşın, hayat boyu dildo kullan inşallah.
  • hiç türk kızı kezban bla bla yapmayın.

dün bir erkek arkadaşımla dışarı çıktık, işlerinin kötü gittiğini biliyorum bu sebeple sonra çıkalım diye ertelemesini göz ardı edip çağırdım.

bira içtik tavla oynadık, hesabı ben ödedim. kendime sigara almaya gittim, ona da aldım.

sonra meyhaneye gidelim dedim, rakısından mezesine, karidesinden cilasına kadar aldık, hesabı ben ödedim.

çünkü sürekli erkeklerin ödemesi saçmalığından hoşlanmıyorum.

ayrıca siz kezbanları seçip club club gezin ondan sonra da höp böz mö ödöycöz hösöbö. evet siz ödeyeceksiniz, yanınızdaki insanları seçen sizsiniz sonuç olarak, devam edin.
  • eski kocamla tanışmamış kadın beyanatı. adam beni cüzdan olarak kullanıyordu, atm gibi bas tuşa ver parayı muamelesi yapmaya başlamıştı ahdsfahdhahshsj

kimse kimseyi cüzdan olarak görmesin burcucuğum. inek misin sen, eşya mısın da o adam sana yatırım yapsın bebeyim?
  • bir erkeğim ama bir hanım olsaydım ve biri bana "erkek arkadaşınızın yanında paraya / cüzdana ihtiyacınız olmaz, kikikiki!" dese "niye lan orospu muyum ben? parayla kendimi mi satıyorum?" derdim.

en azından böyle hissederdim. bunun sanırım hanım olmakla ilgisi yok. "şahsiyet sahibi" olmakla ilgili. tabii senin paran, benim param muhabbetini aşmış sevideyede bir güven ve samimiyet ortamına sahipseniz durum değişir.

bir de "ne olur ne olmaz" diyor.

aslında: "adamın" diyor, "ortamda falan 2. sevgilisiyle falan karşılaşırsak" diyor, "hesap 300 lira falan da olsa" diyor, "masaya bir 50 lira atıp en azından rezil olmayız" diyor. bu tavırdan ve cümlelerden böyle bir tip çıkıyor.
  • ya aşırı alakasız ama tarkan ne güzel insan lan...

bu kadın gibi röflespor ünlümsüler, mikrofona ve milyonlara erişme şansını böyle demeçlerle değerlendirirken, beri yanda onun bin katı medya erişimine sahip tarkan, doğadan, tarihi yerleşim yerlerinden, kültürden, hayvanlardan bahsediyor.

tercihlerimiz kadarız hepimiz.

burcu esmersoy, dunning kruger etkisinin türkiye izdüşümü.

çok güzel(!), çok fit, çok bi şey kadınlar ve adamlar doldu etraf. bu son derece özgüvenli olduğunu zanneden egoist tipler, sürekli topluma ideal olarak gösteriliyorlar.

böyle konuşan bir insanla her sabah uyandığını düşününce için burulmuyor da çükün kalkıyorsa sen de o kadarlıksın. frekansın o. yaşayabileceğin tatmin o kadar. çapın o.

inşallah kendisine masraf kalemi muamelesi yapan nice erkek bulur.
  • bir röportajını hatırlıyorum, sevgilisinin evinde küpesini unuttuğunu, almak için eve gittiğinde yardımcı hanımın bir kase dolusu küpe getirip "burcu hanım hangisi sizin" diye sorduğunu gülerek anlatmıştı.

ne olur ne olmaz biz yanımıza kulak çubuğu alalım tabii,aman annelerimiz duymasın :(
hesabın var mı? giriş yap