• aldatma ile poligamiyi aynı şey sanıp bi de üzerine minnoş mağduriyetler kisvesi altında ahlakçılık itelemeye çalışan yurdum erkeğinin zırvalarından biridir.
    ayrıca hayatı bölüşebileceği biri yerine "şimdiki kadınlar" olarak tanımı yapılmış biriyle, onun ırgatlığını yapmayı seçerek evlenen adamın zeka seviyesi başka bir eleştiri konusudur. sanırım silah zoruyla evleniyorlar.
    işin bir de "hayatım ben kazanıyorum zaten ne gerek var çalışmana" boyutunda tatlılık şahı erkekleri de var tabi ama bu da başka bir konu.
    bağzı erkeklerin neden çok tırt olması diyerek kapatıyorum.
  • ağzından kendi yaptıklarını kaçırmamak içindir.
  • süper gidiyodu mesele nasıl çokeşlilikle birleşti anlayamadım. : )))

üstteki enrty ye aynen katılıyorum.

ben bu kadın hakkında bir de şunu düşünüyorum:

şimdi bu bizim tür baya karışık olduğundan eğer bi numarası yoksa olay yaratabiliyor. şöyle ki; kendini gerçeklemiş bir hatun zaten mutlu ediyor, mutluluktan manyak ediyor ya.. ama diğeri.. numarasız olan... out of control...

şimdi bu sınıfın en bariz özelliği bi boku olmadığı halde her bokun lideri timsali kesilmesidir.

aşktan bahseder, aşkı bencilliğinden ibarettir.

sevgiden bahseder, sevgisi sürekli onaylanmaktan ibarettir filan...

sadakatle ilişkisi bir insanın fobisiyle olan ilişkisinin ötesine geçemeyen, sadakat fobili kadının da sadakatten anladığı "evlenince/sevgili olunca biz ne koşulda olursa olsun birbirimize mecburuz" anlayışında olması olabilir.

bu da kendi kendine yetemiyor oluşundan ileri geliyıııı... kendi durumunu kurtarmak için böyle bir üst teori atıyo ortaya. bah hele piskopata bak göriyn mı?..

ve bu kurguyu fark edememiş bir sürü erkek var. adam tahmin edemiyor ki bu tür komplike şeyleri.. doğal çünkü.. gelişine yaşıyor.. takdir ediyorum..

kısacası o kadın ,

1-kendini eşsiz benzersiz alternatifsiz hissediyor olabilir
    2- hiç hak etmediği halde uğramıştır, yolu açık olsun, bassın fuck off u.
    3- bi de istese de aldatamayacak kadın olabilir o kadın. bak buna dikkat et.
  • (bkz: zeytinburnu v.02)

engelle engelle bitmediniz.
  • karın seni aldatsa sen de aman boş ver diyebilecek misin acaba?
  • ev ekonomisine katkıda bulunsun o da aldatsın diyor kendileri.
  • kadın aldatınca erkeklerin verebileceği tepkilerden daha anlaşılabilirdir
hesabın var mı? giriş yap