şükela:  tümü | bugün
  • bazi kizlarin bahsetmekten pek bi hoslandigi nesne. "gecenlerde erkek arkadasim bana sen cok guzellestin son gunlerde dedi, de galiba bunun icin de ona bi tesekkur etmem gerekiyo". gibi abuk sabuk onermelerin icinde kullanilir, surekli bik bik bik diye erkek arkadasindan bahseden tikky kizlar dolasir etrafta insanlari korkuturlar .
  • cinsiyeti erkek olan ama sadece ve sadece arkadaşınız olan bir insan da olabilir bu.
  • genellikle yasça buyuk veya saygı sevgi cercevesinin dışına çıkılmamasına itina edilen bi takım insanlara sevgiliden bahsetmek gerektiginde basvurulur. zira sevgili bazen laubali kacabilir bazı durumlarda. milletimizin, içinde "sevi"şli bir takım laflara garezi vardır.
  • soguk kis aylarinda aranan, isitmali, yuruyen ve konusabilen obje.
  • pipisi olur bunlarin, super hali saha maci yapilabilir veya gelip football manager konusunda gecmi$inizi unutup size ahkam kesebilirler..

guzel de poker oynaniyo 5, 6 saat falan, dayaniklilar epey.
  • simdi ben bu "erkek arkadas" lafina ne kadar kılsam da bazi durumlarda kullanilmasini mazur goruyorum.
    "anne, sana bir sey soylemem lazim, benim bir erkek arkadasim var. "
    burada anne babamizin yuregine inmesin diye "sevgili" kavramini biraz su katip seyrelterek veriyoruz. yararli, kabul edildi..
    ama "haftasonu erkek arkadasimla bulusacagim" gercekten kotu ya...
    sanki bir "biri gider, biri gelir" havasi, "takiliyoruz" havasi... samimiyetsiz, hem de ici bos, yanlis anlasilma potansiyeli yuksek bir kavram. benim onlarca erkek arkadasim var, pardon, erkek olan arkadaslarim... ve bu sacma sapan kavram yuzuden, kendilerini "erkek olan arkadaslarim, normal arkadaslarim" falan gibi sacma sapan bir bicimde nitelendirmek zorunda kakiyorum. "normal erkek olan arkadaslarim, yanlis anlama yani, ibne falan da degiller, aramizda da birsey yok..." öf. sevemedim, ne bileyim ben...
  • bazen gerçekten çok olsun istiyorsun.. mesela taşinirken.. ben ya tamam, ben istiyorum.. allahin cezasi..

ama düşün bi.. böyle elinde tornavida, nasil hoş olurdu.. böyle musluğu tamir ederken onu izlemesi.. ohişşş.. nasil seksi olurdu, imm.. musluk tamircisi fantazisi yapmazsam şerefsizim.. ama bu işler bir bitsin, bir süre inat için erkek arkadaşimi (olursa) eve almayacağim.. vallahi, hirr.. bu ne be, insan bazen de olmasi gereken zamanlarda olur be.. amina koduğumun götü..
  • aldatılırsa ve kendisini aldatan kız arkadaşınızı sizinle basarsa size çok pis kafa koyabilir. bir bok da yapamazsınız.

cuma akşamı. vakıfların orada istanbul sofrası vardır. içiyoruz bizim adanalı götü badanalılar ile. bir mesaj geldi:

"canım, içimdeki sertliğini çok özledim"

diye. benim eski kırık. bir iki kez sikmişliğim var. gecenin sonuna kadar mesajlaştık. erkek arkadaşı olan hayvan uyuyormuş. bir iki kez aradım ama açmadı bu yüzden. dedim ki, yarın ilk uçakla geliyorum. buluşalım. tamamdır dedi. ben de yer buldum zar zor. son anda yer bulunca da 200 tl'yi dayıyor şerefsizler. gedlik istanbul'a.

bunun erkek arkadaşı cumartesi günü çalışan tiplerden. executive bilmem ne olacakmış amcık. kasıp duruyor. ben de bunun sevgilisine kasacam...

evine gittim. bu, beni seksi bir gecelikle karşıladı. gecelik dediysem transparan bir şey...

hemen eğilip oral yapmaya başladı. pantalonumun zipini açtı, sikimi çıkarttı, suda biraz yıkadı, sonra da ağzına alıp emmeye başladı. nasıl güzel emiyor ama. ısırıyor, sonra yalıyor, öpüyor, bakıyor, tekrar somuruyor... harika... ağzına geldim.

beni içeriye götürdü. soyunduk. sikiş yapma posizyonundayız. karıyı hemen sikmiyorum... kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyorum... amcığı parmaklamalar, memeleri öpmeler vs vs.

abi, kapı açıldı. bunun erkek arkadaşı daldı. karının da boru gibi sesi var, parmakladıkça vosvos alarmı gibi ötüyor. herif bir daldı içeriye. benim göt adama dönük. sikse sikerdi... beni itti, kim ulan bu it dedi. tam kendimi toparlamadan sıvışıyordum ki, beni tuttu, o keltoş kafası ile koydu burnumun ortasına. ağzım burnum dağıldı. bir bok da diyemedim. bunu itip kaçtım.

kapıyı üzerlerine kapatıp giyinmeye çalışıyorum... neyse ki cep telefonu, anahtarlar ve cüzdan pantalonda kalmış...

hemen fırladım. böyle bir anımız oldu... canım yanıyor amına koyayım..
  • şöyle bir reklam videosu vardır

http://www.facebook.com/…php?v=1507682185786&ref=nf