şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir kadınlar klübü konusu. özellikle altta yazan " insan sevdiğine dokunamaz kıyamaz diye düşünüyorum beni sevmiyo mu öyle bir kız olarak mı görüyo bilemiyorum :(" cümlesi dikkatimi çekti. sanırım bunu yazan bir sözlük kızı.

(bkz: insan sevdiğini siker mi)
  • hoş bir durum değildir serdar ortaç'la bertaraf edilir.

http://www.kadinlarkulubu.com/…-3.html#post25850834
  • (bkz: #23672825)
  • sitede yapılan yorumlara ne tepki vereceğimi bilemedim.

--- spoiler ---

.....erkeklerin büyük bir kısmı cinselliği kız arkadaşlarıyla yaşamak istiyorlar artık. bence bu konuyu sana açması yanlış....

--- spoiler ---

(bkz: ya neyse ben bişey demiyorum)
  • (bkz: #29692584)

ayrıca hiç seks olmasaydı toplum ne kadar rahat edecekti arkadaş koca sitede "beni sikecekler :(" yazısından geçilmiyor. e ne oldu daha diğer başlığın altında götüne amına beyazlatma kremleri arıyordun, nedir aga olay? hayır yararı varsa söyleyin biz de götümüze sürelim kremden de beyazlatalım.
  • günümüz için normal bir olaydır. günümüzde bir erkek cinsellikle ilgili bir konu açmıyorsa, kadın açıyor. sen de konuyu kapatmaya kalkarsan veya yorum yapmazsan "gay"sin.
  • toplumda tabu olarak kabul edilen bir olgunun kımlıkler ifşa edilmeden konuşulduğu, belkı de bu nispetten o kadar da fena olmayan bir sitede kadınların birbirlerine danıştıkları bir konu başlığı. peki burada komik olan bunu ekşi sözlük gibi bir sitede konu başlığı yapıp açık açık (kendilerince) dalga geçmek mi yoksa sitede yazılanların kendisi mi?
  • öncelikle şunu söyleyeyim cinsel konu nedir bilmiyorum.
    bu sözlükte kimi zaman insanlar böyle saçmalamaya mecbur kalabiliyorlar. on dakikadır gülüyorum yemin ederim.

asıl mevzuya gelirsek,
    bu konu hakkındaki yorumlara söylenecek bir laf yok, umarım en kısa süre içinde tedavilerini aramaya başlarlar.

onun dışında cinsel konu açan bir erkek arkadaşınız varsa sağlıklı, sıhhati yerinde bir partneriniz olduğu için mutlu olmanız lazımdır kanaatindeyim. ne demiştik daha önce, bir insanın en sapık hali, sevdiği insanı arzulamayan halidir.

geri kalanını şuradan okuyun, aynı şeyi kırk kere anlattırmayın rica ederim;

(bkz: cinsel yönden asla tatmin olmayan türk erkeği/@limon kimyon zorro)
    (bkz: mastürbasyon yapmayan kadın/@limon kimyon zorro)
    (bkz: 2.5 yıllık kız arkadaşıyla seks yapamayan adam/@limon kimyon zorro)
    (bkz: 30 yaşında romantizm düşünen kadın/@limon kimyon zorro)
    (bkz: etekle merdiven çıkarken tedirgin olan kadın/@limon kimyon zorro)

hazır yeri gelmişken ben de bir cinsel konu açmak istiyorum izninizle. ilk defa açacağım için biraz heyecanlıyım ama sanırım herkeste oluyordur böyle şeyler.
    evet derin bir nefes alıyorum....

"sizin ben içine yarak kaçmış bilincinizi sikeyim.
    seksten kaçacağım derken dibine battığınız ahlak çamurunuza tüküreyim andaval sürüleri.
    sağlıklı bir insanın yemek yediği gibi, su içtiği gibi yaşadığı seksi öyle bir kutsadınız ki gözünüzün gördüğü her yeri kapladı azgınlığınız.
    dev amcıklar ve dev taşakların hüküm sürdüğü paralel evreninizde fuhuştan başka bir paylaşımınız yok.

sizler beyninin içi süngere dönmüş organik atıklarsınız.
    doğanızı rendeleyerek posanızı sokağa salan tüm sistemin çürümüş çöp kokusunu duyuyorum sizinle karşılaştıkça.
    sizi bu hale getiren sistemi eleştirecek kadar farkındalık sahibi olsanız amenna.
    ama sizler doğru sandığınız bu suni davranışların kölesi olmuş, benliğinden habersiz kuklalarsınız.

içinizde çığlık çığlığa bağırarak size doğruyu işaret eden benliğinizi, ağzına bağladınız toplumsal öğretilerle susturamayacaksınız.
    kendinizi bedeninize indirgedikçe, karşınızdaki erkeğin gözünde amın etrafındaki et yığınından öte bir kıymetiniz olmayacak.
    amınız ile satın aldığınız hayat sizi tatmin edemeyecek
    bedeninizle beraber varlığınız pörsüyecek, bir mezarda böceklere yem olacak.

ama bilmiyorsunuz.
    size acımıyorum da, bu ülkenin toprağında koşuştursun istediğim çocuğuma acıyorum.
    sizin neslinizle sevişeceğine gitsin bir mağarada eşek siksin, ata domalsın daha iyi."
  • " beni o kızlardan mı sanıyor yoksa .s.s.s" tribini atan kızın yakındığı konu.
    yıl olmuş 2012 kendini sex objesi olarak gören kızlar var. curiosity'nin marsta kezbansız hava sahası yaratmaya çalıştığı şu günlerde türk kızlarının seks tabusunun bu kadar güçlü olması hayattan soğutur adamı.

kızın arkadaşı belli ki kezban.avi testi yapmış ve kezbanımız turnusol kağıdını kırmızıya çevirmiş.
  • "- kızım bu kafayla gidersen seni çok s.kerler.
    - ee sen de s.kiyosun?!
    - ben sevdiğimden s.kiyorum, tövbe tövbe"