şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir kadınlar klübü konusu. özellikle altta yazan " insan sevdiğine dokunamaz kıyamaz diye düşünüyorum beni sevmiyo mu öyle bir kız olarak mı görüyo bilemiyorum :(" cümlesi dikkatimi çekti. sanırım bunu yazan bir sözlük kızı.

(bkz: insan sevdiğini siker mi)
  • öncelikle şunu söyleyeyim cinsel konu nedir bilmiyorum.
    bu sözlükte kimi zaman insanlar böyle saçmalamaya mecbur kalabiliyorlar. on dakikadır gülüyorum yemin ederim.

asıl mevzuya gelirsek,
    bu konu hakkındaki yorumlara söylenecek bir laf yok, umarım en kısa süre içinde tedavilerini aramaya başlarlar.

onun dışında cinsel konu açan bir erkek arkadaşınız varsa sağlıklı, sıhhati yerinde bir partneriniz olduğu için mutlu olmanız lazımdır kanaatindeyim. ne demiştik daha önce, bir insanın en sapık hali, sevdiği insanı arzulamayan halidir.

geri kalanını şuradan okuyun, aynı şeyi kırk kere anlattırmayın rica ederim;

(bkz: cinsel yönden asla tatmin olmayan türk erkeği/@limon kimyon zorro)
    (bkz: mastürbasyon yapmayan kadın/@limon kimyon zorro)
    (bkz: 2.5 yıllık kız arkadaşıyla seks yapamayan adam/@limon kimyon zorro)
    (bkz: 30 yaşında romantizm düşünen kadın/@limon kimyon zorro)
    (bkz: etekle merdiven çıkarken tedirgin olan kadın/@limon kimyon zorro)

hazır yeri gelmişken ben de bir cinsel konu açmak istiyorum izninizle. ilk defa açacağım için biraz heyecanlıyım ama sanırım herkeste oluyordur böyle şeyler.
    evet derin bir nefes alıyorum....

"sizin ben içine yarak kaçmış bilincinizi sikeyim.
    seksten kaçacağım derken dibine battığınız ahlak çamurunuza tüküreyim andaval sürüleri.
    sağlıklı bir insanın yemek yediği gibi, su içtiği gibi yaşadığı seksi öyle bir kutsadınız ki gözünüzün gördüğü her yeri kapladı azgınlığınız.
    dev amcıklar ve dev taşakların hüküm sürdüğü paralel evreninizde fuhuştan başka bir paylaşımınız yok.

sizler beyninin içi süngere dönmüş organik atıklarsınız.
    doğanızı rendeleyerek posanızı sokağa salan tüm sistemin çürümüş çöp kokusunu duyuyorum sizinle karşılaştıkça.
    sizi bu hale getiren sistemi eleştirecek kadar farkındalık sahibi olsanız amenna.
    ama sizler doğru sandığınız bu suni davranışların kölesi olmuş, benliğinden habersiz kuklalarsınız.

içinizde çığlık çığlığa bağırarak size doğruyu işaret eden benliğinizi, ağzına bağladınız toplumsal öğretilerle susturamayacaksınız.
    kendinizi bedeninize indirgedikçe, karşınızdaki erkeğin gözünde amın etrafındaki et yığınından öte bir kıymetiniz olmayacak.
    amınız ile satın aldığınız hayat sizi tatmin edemeyecek
    bedeninizle beraber varlığınız pörsüyecek, bir mezarda böceklere yem olacak.

ama bilmiyorsunuz.
    size acımıyorum da, bu ülkenin toprağında koşuştursun istediğim çocuğuma acıyorum.
    sizin neslinizle sevişeceğine gitsin bir mağarada eşek siksin, ata domalsın daha iyi."
  • (bkz: #29692584)

ayrıca hiç seks olmasaydı toplum ne kadar rahat edecekti arkadaş koca sitede "beni sikecekler :(" yazısından geçilmiyor. e ne oldu daha diğer başlığın altında götüne amına beyazlatma kremleri arıyordun, nedir aga olay? hayır yararı varsa söyleyin biz de götümüze sürelim kremden de beyazlatalım.
  • aşağıdaki yorumun tüm türk kızlarına ibret olması gereken olay.

--- spoiler ---

erkek arkadaş adayı diyosun daha şimdiden cinsellik konuları konuşmak istiyosa ilerde neler ister neler bence böyle erkeklerden uzak dur

--- spoiler ---

adam cinsellik konuşmak istiyor yahu !!! oha!!! yarın öbür gün kim bilir neler ister!!!!!

ne ister lan acaba ? böbreğini mi isteyecek acaba ? 50 milyar borç mu isteyecek ? evi üzerime yap mı diyecek lan ne isteyecek acaba ? sdfgfdg.
  • sitede yapılan yorumlara ne tepki vereceğimi bilemedim.

--- spoiler ---

.....erkeklerin büyük bir kısmı cinselliği kız arkadaşlarıyla yaşamak istiyorlar artık. bence bu konuyu sana açması yanlış....

--- spoiler ---

(bkz: ya neyse ben bişey demiyorum)
  • bu kızlara kezban diyip, itin götüne sokuyorsunuz, iyi hoş. cinselliğe bakış açıları sağlıklı değil, o da kabul ama bu kızlar nereden geliyor düşündünüz mü? herkes sizin dünyanızdan mı geliyor sanıyorsunuz siz? cinselliğimizi ülkecek çok güzel yaşıyoruz, aşamadığımız tabu yok da 22 yaşında bir takım kızcağızların böyle yersiz endişeleri var, öyle mi? bunların ikamesinin "ben 2. el karı" istemem diyen bir dünya erkek olduğunun farkında değilsiniz, öyle değil mi? seksi lütuf olarak gören kadınların, "kadın kendini koruyacak, öyle herkesle beraber olmayacak ama erkek başka"cı zihniyetle alakasını da göremiyorsunuz, öyle mi?
    kadın dediğin bakire olacak diyen, sevişen kadınlara çekinmeden motor damgasını vuran, eline ağzına almış bir karıyı istemem diyen, kız çıkmadı diye kızı ailesine geri gönderen, gerdek gecesi hala kapılara çarşaflar asan, namus namus diye bağıran, töre cinayeti diye bir kavramın hala gayet de var olduğu bir memlekette, böyle kızlar varmış, vayyy, ne kadar hayret verici!
    kusura bakmayın ama, böyle göte böyle yarrak sayın erkekler.
    bu kızlar gökten zembille inmiyor. bu zihniyetten şikayetçiyseniz, sorunun temeline ineceksiniz, bu toplumun ve erkeklerinin kadına bakışını göz ardı etmeyeceksiniz. şu tabloya bakıp, ülkemizdeki cinselliğe bakışın sağlıksızlığını görmek ve bunu değiştirmek için bir şey yapmaya çalışmak yerine, faturayı yine ve her zamanki gibi sadece kadınlara kesip, "vurun kahpeye" kafasına girmek, kezban bikbikleriyle aşağılamanın dibine vurmak çözüm değil.
  • müthiş bir başlık ve bir o kadar müthiş cevaplar. insanlığımdan soğudum yemin ederim. kesiyorum aleti ve rahatlıyorum. sıçayım sizin mantalitenize, yetiştireceğiniz hastalıklı nesillere. komedi dans 75 milyonlusu gibiyiz anasını satayım.
  • çok saçma bir durum. erkek arkadaş dediğin sadece yufka açar.
  • "- kızım bu kafayla gidersen seni çok s.kerler.
    - ee sen de s.kiyosun?!
    - ben sevdiğimden s.kiyorum, tövbe tövbe"
  • içinde 'sonuçta senden cinsel ilişki bekleyecek ilişki sırasında bu belli bir şey.' gibi bir şey geçmiş kadınlar kulübü başlığı. ya vallahi deli çıkıcam arkadaş, yani şimdi tamam ilişkide iki taraftan biri cinsellik yaşamak istemeyebilir, hazır hissetmeyebilir o ayrı bi konu, ona saygı duyuyorum ama ilişki içinde taraflardan birinin cinselliği isteme ihtimalini bile bu kadar sapıkça ve hastalıklı bir düşünceymiş gibi göstermek nedir? bırakınız yapsınlar, bırakınız sevişsinler arkadaş.

hesabın var mı? giriş yap