• cevap verirken ne kadar da doğal ve sıradan bir şey konuşuyormuşçasına rahat davranılmaya çalışılcak olandır işte.
  • müthiş bir başlık ve bir o kadar müthiş cevaplar. insanlığımdan soğudum yemin ederim. kesiyorum aleti ve rahatlıyorum. sıçayım sizin mantalitenize, yetiştireceğiniz hastalıklı nesillere. komedi dans 75 milyonlusu gibiyiz anasını satayım.
  • - aşkım, ağzına verebilir miyim ?
  • insan sevdiğine kıyamazmış kadınlar klübu bunu öğretmiştir bize. (bkz: insan sevdiğine kayar mı)

"ekşi sözlükte kafa buluyorlar siteyle hele de bu başlıkla..haberiniz olsun.." demiş biri, siz kaçın beni tanıdılar.

edit: biri de "eşim beni senelerce bekler" yazmış, nasıl bir polyannacılıktır bu!
  • "oha pipisi mi varmış! sakın güvenme, sen çok temiz birisin bırak gitsin. nasıl olur böyle bişey anlamadım gitti..."
  • kadınların ekonomik, sosyal konumları nasıl olursa olsun kendi aralarında bazı konularda müthiş paylaşımcı olabildiklerini gösteren olay. sanırım bu beyinlerinin çalışma tarzıyla ilgili bir durum.

konu onlara elbette sakıncalı geliyor, ama toplumda neyin ne kadar açılacağını, neye nasıl tepki verileceğini kusursuz bir kesinlikte bilmek istiyorlar. internete düşen küçük bir örnek bu, ama günlük hayatta da kendi aralarında bilgi paylaşımı konusunda, karar mekanizmasının gelişimi doğrultusunda hareket etmekten çekinmiyorlar.

dolayısıyla bir adım atarken nereye bastıklarını, ne zaman bastıklarını, nereye doğru gittiklerini müthiş kontrol ediyorlar. dövüş sporları gibi düşünün, ilk hareketi hep erkek yapıyor, ama karşındaki defansif oyuna o kadar aşina ki dövüş sürecekse tüm olası sonuçlar aslında yenilgi. neyse çok kadın düşmanı bir cümle oldu düzelteyim; bu tarz paylaşımlar, erkeklerin kendi arasındaki paylaşımlarından çok daha masumdur.
  • içinde 'sonuçta senden cinsel ilişki bekleyecek ilişki sırasında bu belli bir şey.' gibi bir şey geçmiş kadınlar kulübü başlığı. ya vallahi deli çıkıcam arkadaş, yani şimdi tamam ilişkide iki taraftan biri cinsellik yaşamak istemeyebilir, hazır hissetmeyebilir o ayrı bi konu, ona saygı duyuyorum ama ilişki içinde taraflardan birinin cinselliği isteme ihtimalini bile bu kadar sapıkça ve hastalıklı bir düşünceymiş gibi göstermek nedir? bırakınız yapsınlar, bırakınız sevişsinler arkadaş.
  • sabrettim yorumları en sonuna kadar okudum. en sonunda parvati nickli bir arkadaş dışında cinselliği sapıklık olarak algılamayan yorumculardan bir kişinin bile olmaması enteresan. seksist olmamak için özen gösteren biriyim ama kusuruma bakmayın benim bile ayarım kaçabilir bu mevzuda.

sitenin adının kadınlarklübü olması başlı başlına yaran bir husus ama buradaki potansiyeli bu başlıkta algıladıktan sonra hemen işi fırsata çevirecek birkaç ticari dehanın türememesi mümkün değil. benim ilk elden aklıma gelen kizoglankizlarklubu.com ya da menapozlukadinlarklubu.com kafadan buradan çok uyeyi kendine bağlar diye düşünüyorum.

öte yandan cinsel konuyu açan adamı ve konuyu açış şeklini de ayrı bir merak ettim, keşke onun da bir cevap hakkı olsaydı. "ağaç kovuğuna sürtmekten her yanım bişik oldu ağabey" derdi ne derdi bilemiyorum. adam da 28 yaşında bu arada, hala insan gibi seks konusu açmaya çalışıp da karşısındakinin tepkisini sabırla bekliyorsa takdir ediyorum, sitedeki hanımların da dediği gibi bu tür şeyler genelde konuşulmaz yapılır çünkü,

bu arada cevaplardan birinde cinsellikle ilgili bir şey konuşulmaz, aylar yıllar geçer güven oluşur diye bir cevap gördüm, bunu yazan hanımefendinin muhatabına da derin sabırlar diliyorum. tam olarak kaç ay ya da yıl belirtmemiş ama benim gelişinden anladığım kadarıyla en az 2 yıl bu mevzuya girmek için beklemek idealdir gibi geldi.

bunları yazarken fikrimi değiştirdim suriyeyle savaş, ülke içinde nice çatışmalar, olimpiyatlardaki halimiz ve türk spronun genel durumu, şike davası filan gibi konuşulacak olan o kadar konu arasından cinsel konu açan adamı kınıyorum.
  • ¨cinsellik geçici, baki olan kezbanlık, sen düşünme bunları kezbanım¨ diye sırtına iki pat pat yapsak geçer gazı sanki.
hesabın var mı? giriş yap