şükela:  tümü | bugün
 • kahır olmak için bir neden dahadır.e dişi kişi düşünür içten içe,yani ben mi öğreticem her şeyi diye.
 • her genç erkeğin 16-17 yaşına kadar başına gelebilecek hadise.
 • bu eylemi gerçekleştirdiğinizde o erkeğin milyon tane özelliğini, aranızdaki paylaşımları, uyumunuzu falanı filanı unutun ve kaçın. bir de yaş mevzu var x yaştaysa koşarak kaçın z yaştaysa depar atın y yaştaysa ölümüne koşun ama tabi aklınızın da bakir, sıfır kilometre olduğunu düşünerek veriyorum bu tavsiyeyi. ha erkekler siz de aklı bakir bir kız görürseniz kaçın bu cümlemde ciddiyim bakın.
 • zamanında 22 yaşındaki erkek arkadaşımın göğsünü gere gere söylediği şey. kendini hayvansal duyguların kollarına bırakmak istemediğini de eklemişti. ona göre mükemmel insana ulaşmanın yolu bu değilmiş...
 • bizlere erkek arkadaşın hayatında hiç 2 bira içmediğini gösteren olaydır.
 • erkek arkadaşa acınarak bakılmasına sebep olacak durumdur.

  çünkü bu gurur duyulacak bir erkek değildir. erkeğin daha önce girdiği ilişkiler kadını rahatsız etmez, aksine onore eder, gururlandırır. diğer kadınları eleyip, bir erkeğin son sevgilisi olmak bir kadın için zaferdir. kadınlar daha önce hiç ilişkisi olmamış erkeğe ancak ve ancak acıyarak bakar, adam yerine bile koymaz. ama daha önce bir çok kadın tarafından tercih edilmiş bir erkekle birlikte olmak, o erkeğin son kadını olmak tarif edilmez bir duygudur.

  ama bir erkek için kız arkadaşın bakire olduğunu öğrenmek gurur vericidir. işte bu kadınlar ve erkeklerin aynı düşünmediği noktalardandır. şimdi cidden, böyle bir durumda kızların üzüleceğine inanan erkekler olabileceğini düşünmek istemiyorum. bir erkek bu kadar saf olamaz. neticede erkekler ilk olsun isterler kadınlar son.

  ayrıca (bkz: bütün iyi erkeklerin kapılmış olması)
 • kasten bir tercih değil ise*, tez zamanda incelenmesi gerekmekte olup en kısa sürede bir şeyler yapılması lazım durumdur. ****
 • bakir olan erkeğin bu durumunu öğrenen arkadaşının cinsiyetine göre farklı tepkileri açığa çıkaracak olan ve her halükarda ortak nokta olarak surette belirecek olan göz kapaklarının anlık kalkışı, kaşların bu kalkışa eşlik etmesi, ağzın hafiften aralanması, yanakların aralanan ağza eşlik edipte gerilmesi gibi reaksiyonların açığa çıkmasına sebebiyet verecek durumdur.

  gerçeği öğrenen bir kız ise; karşısında duran erkek arkadaşın süt beyazı saflığına hayran kalacaktır. hafiften acıma ile ve çokça şefkat ile bir öğretmen edası ile yaklaşacaktır. belki de onun öğretmeni olmak isteyecektir kim bilir. tabi kızdan kıza da tepkiler değişebilir. kimisi art niyetlidir ve erkek ile dalga geçmek için bu durumu kullanır. böyle bir şey tavsiye edilmez. çünkü; er kişisinin gözü kararı verir ve kendisi ile alay eden kız vasıtasıyla bakirliğinden kurtulmayı seçebilir. aman diyeyim ben yani.

  gerçeği öğrenen erkek ise; istisnasız hangi erke arkadaş öğrenmiş olursa olsun ve hatta kendi bakirliklerine bakmaksızın söz konusu bakir erkek arkadaşları ile bir güzel dalgayı bulurlar. çok gaddarca bir şeydir bu ama erkek doğası bu efenim, samanlıktaki ottan farksızdır. tabi istisnalar vardır, o ayrı.

  ve birde farklı bir durum da vardır. gerçeği öğrenen bir gay ise ve bakir olan da gay olup da birlikteler ise, işte o zaman yaşanacak olanların rengi değişecektir. hoş bu insani bir çerçevede olacak ve doğal bir durumdur, şaşılmaması gereklidir. bakir olduğu öğrenilenin en kısa sürede söz konusu durumdan çıkarılması çalışmalarına girilecektir. tahminim bu yöndedir lakin, bu son ihtimale dair sözlük içindeki otoritelerin görüşüne danışılmalıdır ya, bu da ayrı bir mevzudur.