şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kız cocugu dunyanın en sevimli seyi heralde.
  oyle boyle sevmiyorum. yenmelik, ısırmalık.
  erkek cocugunu nasıl yetistiririm hicbir fikrim yok sahsen.
  bir kızım olmazsa uzulurum ama bir oglum olmazsa o kadar dert degil.
 • oyum erkek çocuğundan yana.çocuk dediğin yaramaz olacak evin altını üstünü birbirine katacak.kızlar genelde şımarık oluyor erkekler şımarık değil yaramaz oluyor.kızın süsü püsü bitmiyor.erkek öyle değil iki erkek kardeşime ben baktım yahu erkekler candır can.kızlarların nazıyla uğraşamam pilim bitti yahu.
 • oyumu kız çocuğundan yana kullandığım karşılaştırma.

  arkadaş inanılmaz bir iticilik oluyor 7-10 yaş arası erkek çocuklarında. gereksiz bir hareketlilik, gereksiz bir merak, saçmasapan bir özgüven, sürekli bir vurma kırma eğilimi. aynı yaş kız çocuğu öyle mi ya? tam bir prenses. ağırbaşlı, çevresini anlamaya çalışan, davranışlarını tartarak uygulayan. ufaktan ufaktan annesine özenen. inşallah ilerde kızım olur da çekmem şu erkek çocuğu iticiliğini.

  ha ergenliğe girdiklerinde ikisi de aynı. ikisi de dünyanın en çekilmez şeyi.
 • hem kız hem de erkek çocuğu annesi olarak söylüyorum, tercih yapamıyorsunuz. ikisinin de birbirine fark attığı farklı yönleri var. yeri geliyor kimseden duymadığınızı söyleyen en romantik erkek, oğlunuz oluveriyor (daha 2-3 yaşındayken ohh dünyanın en güzel kokusu bu, kimse senin kadar güzel kokmuyor, en güzeli benim annem vs. sanırım büyüyünce çok çapkın olacak köfte, ağzı da iyi laf yapıyo hani). yeri geliyor kızınız en iyi arkadaşınız, dostunuz oluveriyor. bazen de kendi huylarınızdan, tavrınızdan, tarzınızdan birşeylerin onda da olduğunu görüyorsunuz. tarif edilemez duygular kaplıyor birden.
  hepiniz yaşayın bu anne baba olma duygularını..evladın kızı erkeği olmaz hepsi aynıdır, hepsi candır. allah acılarını göstermesin
 • erkek çocuğu boşa masraftır, kız çocuğu altındır. yatırımcısını üzmez, uzun vadede güven verir.

  doğuracaksanız kız doğurun.