şükela:  tümü | bugün
  • ebru şallı'nın erkek tanımı.

kalanı da şu şekilde, imlasına dokunmadan kopyalıyorum:

"erkek dediğin slimfit (dar kesim) gömlek giyer, maserati’ye biner, rolex takar. her türlü müziği dinler ayrıca dinletir. kendisini sürekli hafızada tutmak için kalıcı, zarif hediyeler alır!

güvenilir, sıcacık, komik, sempatik, kadını mutlu etmek için herşeyi yapabilmeli. kendine olan güvenini kadına yansıtmalı ama mütevazi de olmalı… yemekten, şaraptan anlamalı, hayatında müzik, spor ve keyifli hobilerı olmalı… kadına kadın olduğunu hıssettirip ilgi, sevgi ve aşkıyla kendine hayran bırakmalı… bakımlı ve temiz olmalı. "

haber için tık tık

nasıl dergi bu anlamadım, acilen yazı yazmayı bilen birini işe almalılar. ayrıca dergi işini az çok biliyorum, bu cevapları ebru şallı ya maille ya telefonla vermiş, bunlar da kısa kısa yazmışlar.

ebru hanımın erkek anlayışına gelince, bence pilatese devam etsin. nefes aaal, nefes veeer.... hımmpfff hımmpfff...

kedit: olaylar olaylar, burası almış başını gitmiş. verdiğim linkte görüldüğü gibi dandik bir anket yapılmış ve "erkek dediğin...." ile başlayan cümleleri tamamlaması istenmiş. ebru hanım da son derece bayat ve 90'lardan kalma cevaplar vermiş. herhangi bir çarpıtma yok, kaynak linki de vermiştim. tamamen kendi beyanıdır.
  • kime taktığına bağlıdır.
    değecek birine takıyordur umarım.
  • slimfit deyince aklıma ozon orhon geldi bi anda. ebru hanımın erkek tanımı yıllar içinde epey değişmiş.
  • neresine diye cevap verilesi söz.
  • öyle erkek sana takar mı
  • o zaman erkek dediğin '' attığın taşlar bak nereme geldi'' diye de şarkı söylememeli bu tanıma göre.
  • (bkz: türk kızı)
  • vacheron constantin gibi bir gerçek varken hala rolex diyen vizyonsuz hanımları gösteren söz öbeği.