• disi ozelligi tasiyan birileri olmaksizin iki ya da daha fazla erkegin bir araya gelip, 'bu kadinlari da anlayamiyorum abi yaa' nidalari esliginde icmelerinin mastar hali.
  • alkolün dozajına bağlı olaraktan, içtikçe yakınlaşma ve gay durumlara sebebiyet vermeyle sonuçlanabilecek aktivite.. ben derim dikkatli olunuz..
  • elbet ki hatun kisilerin bulundugu bir ortama akmakla sonlanacak bir eylemdir. o kadar testestorona sadece alkol eklemek, kabul edilemez bir davranistir. erkek adam kaynasmak ister. ben hep isterim, oradan biliyorum.

(bkz: icki sofrasi)
    (bkz: alem)
  • memleketin ve bahtsız aşıkların seri bir operasyonla kurtarıldığı pırasa tarlası şenlikleri.
  • i$ ¢iki$i ozellikle de guzel bir havada tercihen deniz kenari ya da en azindan bir akarsu $iriltisinda guzel bir muhabbet e$liginde yapilan icki ortaminin tadi bamba$kadir. varsin bayan olmasin hic onemli degildir. kimsenin aklina gelmez bile
  • oturup alkol masasında artislik yapma ritüeline dönüşmediği sürece keyifli hareket.
  • çok acı sonuçlar doğurabilir bu eylem. içtikçe şuursuzca konuşmaya başlayan alter egolar ve bilinçaltından süzgeçsizce aktarılan düşünceler tehlikeli olabilir.

başlangıç genelde aynıdır...
    - abiii, nası bırakıp gitti beni, inanamıyorum yaaa..
    - olmm bırak allaasen, üzüldüğüne değmez başkasını bulursun. yaramaz o zaten dediydim ben sana bişi biliyoruz da söylüyoruz.
    - tabi ya siktirsin gitsin, dönse de istemem artık. ha ne? ne biliyosun abi?
    - diyorum ki ayakta uyuyosun mahellede vermediği kalmamış seninkinin. (bundan sonrası değişiklik gösterebilir)

misal1:
    - lan lan vay orospuuuuu!
    - yaaaa boşver o yüzden sana kız mı yok koçum.
    - eooo bi dakka ya sen nerden biliyosun
    - ha şey nerden mi bilicem öyle kulağıma çalındı biliyosun küçük mahalle osursan duyuluyo.
    - lan lan nası yaparsın lan bunu bana!
    - ee sandığın gibi değil necmiciim açıklayabilirim. (bkz: sandığın gibi değil açıklayabilirim)

misal2:
    - vay orospu vaaaayy anlamıştım zaten ben. ben terkedilecek adam mıyım lan orospuuuu!
    - he walla orospunun önde gideni hem de ne orospu!
    (daha gider bu böyle)
    - öyle kaltak böyle kahpe öyle de yaptıydı bıdıbıdı...
    - vay be ne orospuymuş hakkaten boşver iyi olmuş kurtulduğun o orospudan.
    - .....lan lan sen kime orospu diyon orospuçocuuu. yengen lan o senin, doğru konuş almıyım ayaamın altına!
    - nieaah peki oldu tamam o zaman...

(bkz: alkol bütün kötülüklerin anasıdır)
  • erkeklerin ihtiyaç listelerinde kesinlikle bulunan aktivite. sevgilinin dırdırından uzak, yakın arkadaşlar ile başbaşa içilen birkaç şişe biranın yerini hiçbirşey dolduramaz heralde. bu aktivite esnasında bir araya gelen erkekler bir bayanın yanına konuşamayacakları konulardan konuşup rahatlar. ancak kimi bayanlar sevgililerin bu faaliyetine bir türlü anlayış gösteremez, devamlı mesaj yollamak suretiyle sevgiliyi sorgularlar üstüne de bir iki trip atarlar ve neticede ne olur kavga olur, erkek erkeğe içilen gece zehir olur.
hesabın var mı? giriş yap