şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her evde internet ve bilgisayar olmadığı, malum cd ve oynatıcılarının şanslı bir azınlığın tekelinde olduğu zamanlarda vuku bulması kaçınılmaz hadisedir. tabi bu işin imkanlar ile ilgili olan kısmı. günümüzde de zevk için tercih edilmesi muhtemeldir.
  • canım benim. bu azgınlıkla yanında bir dişi olsa masturbasyon yapmazsın zaten. az mantık lütfen.
  • zamanında bizim de yaptığımız iğrenç çılgınlık. ergenliğinin zirvesinde olan 3 hasta ruhlu erkek olarak arkadaşın evine toplanıp açtık pornoyu. ben koltukta, zafer diğer koltukta, bahadır* benim önümde yerdeydi. tam olaylar gelişmeye başladı ki bendeniz birden geleceğimi hissettim ve refleks olarak hafifçe havaya kalktım ve afedersiniz boşalmaya başladım. sonra koltuk olmadığı için yerde yatan çilekeş bahadırı sperme buladığımı fark ettim.

    hayatımın en rezil günlerinden biridir. küçük de değildik ha, 14-15 yaşındaydık. bahadırla haftalarca küs kalmıştık o olaydan sonra. çocuğun dudaklarına bile temas etmişti benim küçük bebelerim:(

    özür dilerim bahadır.
  • afedersiniz ama biscolata erkeği olmadığınız sürece, erkek erkeğe yapmak zordur. kadın kadına olabilir, çünkü kadın (benim gözümde) estetiktir. 3 tane kalas yan yana dizilip neyin mastürbasyonunu yapacak? 3 elizabeth de bilekten kopup mekânı terk eder!