şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: av sezonu)
  • rus turist peşinde geçer. gitmeden önce kim daha fazla hatun kaldıracak muhabbetleri yapılırken, dönüşte duruma göre şanssızlıktan, dil bilmemekten, tipsizlikten vs dem vurulur.
  • (bkz: foursome)
  • sevgilinin olmaması durumunda gidilecek tatildir. zaten sevgili olsa da kolay kolay sizinle tatile gelemeyecektir. bu yüzden belli zamanlarda tercih edilecek olan tatildir.
  • türkiye'deki oteller iki erkeğin aynı odada kalmalarına izin vermediklerinden mümkün olmayan. tek başınıza da gidemiyorsunuz otele. tecavüzcü damgasını yiyoruz. türkiye'nin medeni bir ülke olmadığının kanıtı bu.
  • rezillik. 3 ve üzeri erkek kepazelik. başka bi herifle gideceğine tek başına git, emin ol hem daha fazla eğlenir ve dinlenirsin hem de baya şansın olur sosyalleşmek için.
    ha yalnız ben türkiye sınırları dahilindeki bi tatilden söz ediyorum. sen dersen ki 8 erkek ibizaya gittik ordan da mykonosa uğrdaık dönüşte, hayvanlar gibi eğlendik, diyecek bi şeyim yok. allah daha çok versin.
  • lan manitamla gittiğim tatilde almadığım keyfi 4 erkek olarak gittiğim tatilde almıştım. lan kızla gittiğinde yok şurayı gezelim, yok şuraya gidelim amına koyim sıcağın göbeğinde gez dur. erkek olduğu zaman iç aga iç iç başka bi bok yapma. gezmene gerek yok gezeni sikiyorlar.

- lan akşam şu sahilde yürüyüş neyin mi yapsak?
    * ya sikerler sahili koz maça.
  • (bkz: vurucu tim)
  • eğer yanınızdaki insan ya da insanlar hormonlarına hakim olamayan, "karııı karıııı karı getirin bana" modunda olan biriyse/birileriyle çekilmez olabilir; özellikle siz kafa dinlemek istiyorsanız.

fakat, birlikte gittiğiniz kişiler böyle değilse, karşınıza alıp hayat hakkında konuşabileceğiniz, içip saçmalayabileceğiniz, muhabbeti çekilir, hayatınız boyunca yanınızda bulunduğu için dertleşebileceğiniz insanlarsa dünyanın en güzel şeylerinden biri olabilir.

şanssızlık mı derim ne derim bilemiyorum ama benim hayatımda tatil yaparken gerçekten kendimi çok iyi hissedebileceğim sadece bir insan var. onunla da kırk yılda bir bunu yapabiliyoruz ama işte, oldu mu da çok güzel oluyor be. onun dışında genellikle tek başıma tatil yapmayı seviyorum. zira "o paraya öküz alırdık" insanlarıyla filan hiç uğraşmam gerekmiyor, bir deniz kenarında huzurlu bir şekilde kitap okuduğum zaman -masamda bir de çay varsa- ya da kumsalda tek başıma biramla oturuyorsam; yeterince mutlu olabiliyorum, kimseye çok gereksinimim olmuyor.