• son derece mantıklı söylem. netekim erkek cinsinin bacak arası biz kız kısmısına göre daha kalabalıktır. ferah fahur hareket edebilmeleri , gerektiğinde kebap* yapabilmeleri, gerektiğinde yelleyebilmeleri için etek daha ergonomik bir giysidir. yok oraya yatırdım yok buraya yatırdım derdi kalmaz, ahenkle danseder. beklenmedik anlarda ortaya çıkacak cinsel münasebetlere de hareket ve pozisyon serbestisi, zenginliği getirir kanaatindeyim. bir düşünün hak vereceksiniz. tabii tavsiyem ilk etapta diz hizasında bol etekler. daha kısa etekler gereksiz frikikler vermenize ( alışkın değilsiniz af buyrun dal taşak açar oturursunuz) sebep olabilir. daha uzunlar ve darlar ise hareketlerinizi rahatlatacağına kısıtlayabilir. diz altından görünen kıllı bacaklarınızı naparsınız bilemiyorum...
  • isko¢ kulturunun tum dunyaya yayilmasini isteyen william wallace repligi.*
  • çok doğru bir önermedir. sanırım geçmişte yapılan bir mantık hatası sonucu bugün kadınlar etek, erkekler pantolon giyiyor. pantolon erkeğin bazı bölgelerini sıkıştırıyor kardeşim. oysa ki kadınların öyle bir problemi yok..

tabi burada etek dediysek mini etek demiyoruz. uzun karizmatik bir şey olabilir. aslında ille etek olacak da değil. samurayların giydiği gibi eteğimsi pantolon* da olabilir. hatta şalvar da olur. bunların hepsi erkek için kot pantolondan çok daha mantıklı bence. bu tip şeyler giyilse hem daha sağlıklı hem de acayip rahat olur valla..
  • banyo sonrası havludan, hamamda peştemaldan biliyoruz, gayet kullanışlı. * puantiyeli rengarenk etekler erkekler için ideal gibi.
  • gayet mantıklı. madem yiğidin malı meydan da olur; madem türksün göster ürksün; salın kalabalığınızı ortaya, havadar havadar, ne güzel olur.
  • iskoç eski düşünce tarzı olabilir kanımca..
  • (bkz: kilt)
  • kaşınma özgürlüğü kısıtlı olan erkeklere, özgürlük katsayılarını artırıcı önerme.
    (bkz: kadınların etek giymesinin nedeni)
    (bkz: kaşınma özgürlüğü)
  • ağda yapan güzellik salonlarının müşteri sayısını artıracak önerme.
hesabın var mı? giriş yap