şükela:  tümü | bugün
  • erkeğin götü harbiden göttür. öyle bir göttür ki anlatılamaz. kadının göt olanı ile henüz tanışmadım.
  • linkteki resimlerden yola çıkarak erkek götünün kadın götüyle yarışabileceğini gösteren versus.

(bkz: ne götler var ya)
  • ikisinin de islevi aynidir.
  • fotoğraflardan bağımsız olarak erkek götünü beğenen hemcinslerimin açıp kendi götüne bakmalarını ve gerçekliği tüm çıplaklığıyla görmelerini istiyorum.
  • (bkz: bi siktir git dedirten kıyaslamalar)

kadınları sırf muhteşem yaratıklar olan hemcinslerine değil de erkeklere ilgi duydukları için vizyonsuz olmakla suçlayan ben böyle bir kıyaslama kesinlikle yapamam.

kadın götü rulezzzz.
  • ikisiyle de sıçılır afedersiniz...
  • sözlüğün heteroseksüel külhanbeylerini ortaya dökmüş mesele. biri adamı "ibne" yaparmış da, diğerini yemeyip yanında yatacakmışsın da...

bana göre de tam tersi, kadın götü dediğin şey kadının oturmasına yarayan, sıradan, adamı aptal bir heteroseksüele dönüştüren (nasılmış?) bir uzuvdan başka bir şey değilken ve şahsımı zerre ilgilendirmezken erkek götü estetik ve hijyenik koşullara uyduğu sürece nefis bir şeydir.
  • kıyaslanması abesle iştigâldir.
  • güzel bir erkek götünü sadece kadınlar takdir eder, güzel bir kadın götünü ise her iki cinsiyet de.
  • do you know what arses are, patrick? arses are the human race's favorite thing. we like them on each other. we like them on magazine covers. we even like them on babies. when we're alone, we like to scratch them. when there's a fire, we like to warm them. and who among us hasn't, in a lonely moment,
    reached back for a discreet fondle?

we love our arses. when god gave us our arses, he had to stick them round the back just so we wouldn't sit and stare at them all day. 'cause when god made the arse, he didn't say, "hey, it's just your basic hinge. let's knock off early." he said, "behold ye angels, i have created the arse. throughout the ages to come, men and women shall grab hold of these and shout my name."

(bkz: jeff murdock)
    (bkz: coupling uk)

bu açıdan bakıldığında da fark yoktur. ancak her erkeğin gönlünde bir kadın götü yatar.

edit: typo