1. yıllar sonra akla gelen bu kötü anıyla, depresif anlara vesiledir.

"abi geçen gün osbir çektim, içim kıpır kıpır oldu." demişti ilk mastürbayonundan sonra. ne kadar da duygulanmıştım. üniversite sınavına hazırlanmasam, oturup ağlayacaktım.
    "nasıl yaptın lan, anlat bakalım?"
    gerizekalı kardeşim, sabun kullanarak ilk mastürbasyonunu daha da unutulmaz kılmıştı.
    "çüküm yanıyo abi."

erkek bir kardeşiniz varsa, her şey çok ama çok farklıdır. bütün planlarınızda o da yerini alır.

üniversite sınavını kazanıp, istediğim bölüme yerleşecektim ve kendimi geliştirip, iş hayatına atılacaktım. çok büyük bir inşaat şirketi kurup, işlerimi kardeşime devredecektim.

gelecekle ilgili planlar kurmak ne kadar da kolay öyle değil mi? işte geleceği, gelecek yapan. o kadar kolay ve basit ki hayaller kurmak, planlar yapmak. ben de geleceği hor görüp, kolaylıkların pençesinde, ütopik düşlere kürek çekmiştim. bilinmeyen maviliklere, yaşlı bir korsan edasıyla...

şirketten yeni çıkmıştım, şoförü erken yollamıştım, kendimle başbaşayadım, yalnızlığımı dinliyordum...
    arabama atladım ve evin yolunu tuttum. oldum olası gece yolculuklarını çok severdim. ahh benim biricik kardeşim, o da çok severdi gece yolculuklarını. yol boyunca birçok şey düşündüm. daha yirmi yıl önce, sokak aralarında sümüğümü çeke çeke dolaşıyordum. şimdi ise koskocaman bir inşaat şirketinin sahibi olmuştum.

aklımda o vardı, sadece o. ne yapıyordu acaba şimdi? belki de uyuyordu.
    uzun zamandır hiçbir kadını bu kadar çok sevmemiştim. platonik bir aşkın esiri olmuştum. kim bilir, belki o da bana platonik bir şekilde aşıktı.
    çeşitli sapkınlıkları düşünürken, kendimi o'nun evinin önünde buldum. evin önünde güzel bir range rover vardı. kardeşimin arabasına ne kadar da çok benziyordu.
    odasının penceresine doğru yaklaştım ve gözucuyla iç içe girmiş gölgelerin dansını acılar içerisinde izledim. ara sıra dışarı taşan inlemeler ve çığlıklar, kendimi daha da kötü hissetmeme sebep oluyordu. şerefsizin biri içeride, uğruna canımı bile verebileceğim kızı çatır çatır sikiyor, ben ise hiçbir şey yapamadan çaresiz bir şekilde, gölge sikişini izlemekle yetiniyordum. saatlerce içeriden çıkmasını bekledim. sabaha karşı, hoşlandığım hatun kapıyı açtı ve uzun boylu gencin boynuna ateşli bir öpücük kondurdu. sinirden arabanın içine kusmuştum, leş gibi kokuyordum. kimdi benim biricik yarimi, acımasızca siken bu kalleş?

"çüküm yanıyo abi."
    ulan otuz bir çekmeyi bile benden öğrenen bir adam, sevdiğim kızı çatır çatır sikmişti. bense, penceredeki gölgelerin sikişini izleyerek asılmıştım, hem de diş macunuyla.

çüküm yanıyo abisi!
  2. hoşlanılan kız sizi bu durumla tehdit ediyorsa dadından yinmez ...
  3. erkek kardesin kiz arkadasina sarkmak veya yan gozle bakmak toplumsal olarak cok kabul goren bir eylem degildir. genelde akli dengesi cuk istikametinde gencligin farkedemedigi olaylar silsilesinde ortaya cikan yanlis anlasmalarin ortaya cikardigi yersiz heyecanlar isanlari olmayan seyleri oluyormus gibi gormeye surukler. bu baglamda magdur oluyormus gibi gorunen kisinin kendisi aslinda magdur etme meyillidir. bu baglamda isbu baslik, aslinda tamamen hayali bir durumu farkli sekillerde yorumlanmasindan olusan bir yanilsamadan ibaret olup, varligini surdurmesi icin hic bir sebep yoktur.

erkek kardeşin hoşlanılan kızla sevişmesi hakkında bilgi verin