• bunun standartı da varmış. eyy kapitalizm sen nelere kadirsin.
    yarın birileri çıkar bir de bunu savunur.
  • gotunu zengin kocaya pazarlamaktan baska amaci olmayan dunyanin en gereksiz kadini beyani. hali hazırda evli biri bunu soylemisse bahsi geçen ayarda bir yuzuk icin solugu aile mahkemesinde alir.
  • hep verirken uluslararası standart,
    hiç alırken duymadım bunun bir standardı olduğunu.
  • ben erkek olsam benden fiyat belirterek tektaş isteyen kızdan saniyesinde ayrılırım. ne ara bu kadar maddesel olduk toplum olarak anlayamıyorum. bir kere tektaş alınması neden zorunlu olsun. içinden gelinerek alınan herhangi bir hediye niye yetmiyor ki bizlere.
  • kadının da en az kafasının yarısı büyüklüğünde memesi, iki kolu kadar beli, kafasının 1.5 katı kadar da götü olmalıdır.
    uymayanın götüne tekmeyi basın gitsin.
  • basit mantıkla, en az tutar; asgari ücretim 3 katı, yani 4212 tl civarı olan zorunluluktur.

yani asgari ücretli bir gariban bile olsan, 4bin tl yüzük için gözden çıkarılmalı. yok öyle bedavaya gül gibi kız.
  • kezbanın ünlüsünün olmayacağının ispatı niteliğinde sözlerdir.

halbuki birkaç yıl önce gayet aklı başında bir kadındı bu. sabahları çıkar hafif muhalif bir tonda haberleri değerlendirirdi. tv8'de düzgün programları vardı.
    sonra ne olduysa programı bir şekilde bıraktırıldı ve kadın kafayı yedi.
    saçma sapan kısmetse olurlar falan derken bugünlere geldik.

yapma etme bacım, sen böyle değildin, uyma şu düzene.
  • parasını pulunu geçtimde kadınların bu tek taş takıntısına kılım. ordaki yüzük temsili bir şey. tek taş 5 taş yada bakır fark etmiyor amaç "evlilik teklifi"

ayrıca evleneceğin adamdan tek taş bekleyerek neden maddi sıkıntıya sokuyorsun ? evlendikten sonra borçlar ortak olacak !
  • öküz olmasa bile araba alınır o paraya. yanlış beyandır.
  • kapitalizmin görünmeyen eli!!!
hesabın var mı? giriş yap