şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: tam insan sevgisiyle dolacağım bir nefret geliyor)

  tanım: sıradan bir orospu çocuğunun sıradan olmayan eylemi.
 • lan it oğlu it sen erkek doğmuşsun da ne olmuş? kendin gibi şerefsiz bir erkek evlat yetiştirecektin de olmadı diye mi kıydın o bebeğin canına. lan ne kadar gaddar oldunuz be, adi mahluk seni.
 • "çok fazla ağlıyor" bahanesiyle bebeğini duvara fırlatıp öldüren bir babanın(!) eylemi.

  bunalıma diyo, girmiş diyo, kız diyo olunca diyo.

  sanırsın hanedanlığa oğlunu geçirecek pezevenk.
 • cinsiyeti belirleyen genlerin kendisinden geldiğinden bihaber olan insanın vahşeti. çocuğunu fırlatmak yerine sikini taşla ezmeliydi.
 • bakın tekrar söylüyorum;
  (bkz: insan ırkı yok edilmeli)

  bilmem kaç milyarlık gezegen. ne canlı türleri geldi geçti hala geçmeye devam ediyor ama bu dünya bu evren insan ırkı kadar şerefsiz, adi ve vahşi bir tür daha görmedi görmeyecek. el birliğiyle linç ettiğiniz domuz bile insandan daha merhametli daha vicdanlı.
 • zamanında kendi babası tarafından insan olmadı diye yanardağın içine atılmış olması gereken biri tarafından gerçekleştirilmiş canice eylemdir. toplumdan dışlanmanlı ve ömrünün sonuna dek bir daha güneş görmemelidir.
 • yok ya sabah sabah moralim bozulmasın diye çaba harcıyorum her gün ama bu ülkede öyle bir şey mümkün mü? valla bazen düşünüyorum...keşke bir gök taşı ya da bişey çarpsa da topluca silinip gitsek evrenden...bu kadar pislik, şerefsizlik başka türlü bitmeyecek. baba değil, cani yaratıktır.
 • ulan içim paramparça oldu. ben hayvanım arkadaş, yemin ediyorum ben hayvanım; bunlar insansa, ben kediyim, köpeğim, böceğim, bir şeyim işte. ama insan değilim. size kolay gelsin.
 • artık yeter dediğimiz*; bebek,kadın, insan ölümlerinden bir tanesi daha

  baktığımda genel duruma diğer suserlar çok tepkili bu ölümler hakkında keza tüm türkiye tepkili, ben de öyleyim. ama nedense her okuduğumda bu tür başlıkları küfürler ve hakaretlerden başka bu işe çözüm önerisi getiren, getirmeye çalışan kişi sayısı çok az. herkes kin ve nefretini döküp rahatlama peşindeymiş gibi, haklılar mi bu sinirde, evet haklılar ben de onlardan biriyim çünkü. ben de bu insanlık, çağ dışı olaylarda sinirlenmeden edemiyorum çünkü ben de aklı başında bi bireyim. peki sizce bu cinayetleri işleyen kişiler aklı başında bireyler mi?

  bu üzücü durumlar karşısında bağırıp çağırıp küfürler etmek yerine çözüm önerlieri sunmalıyız. zira bu buz dağının görünen tarafı. buna benzer o kadar çok olay yaşanıyo ki bu ülkede...

  tanım:çok ama çok üzücü olan haber.