• (bkz: prostat)
  • kendi yaşıtlarımda ki karşı cinsin 2-3 dakika arkasında yürümemle gelen, onu takip ediyormuş hissi. o an ki gerilimi filmlerde yaşamıyorum.
  • bu boktan ülkede çok güzel bir eşe/sevgiliye, kız kardeşe, kız evlada sahip olmak.
    erkeklerin ne kadar şerefsiz, yavşak olabileceğini en iyi erkekler bilir;)
  • ozellikle yazlari genital bolgede koku yani sizin tabirinizle apis arasi kokusu*
  • malzeme neyse o. kadınların yaptığı gibi makyajla cilt kusurlarını kapatamıyosun ya da karşındakini bi rujla tavlayamıyosun. kendimizi bin bir türlü hale sokuyoruz makyajıyla saçıyla illaki bi şekilde güzel oluyoruz ama siz erkeklerin bu konudaki tek artısı sakal. o da öyle herkese yakışmıyor.
  • erkeklerde biter tukenir ama belli edemez hep dik durmak zorundadir, yeter ulan yeter dunyada ayri turkiyede daha bi beter ne cilesmis arkadas, tanri keyfine gore yaratacak sinav yapacak bizle dalga gececek sonra ben seni uyardim !!!! amerika japonya ya nuke attiginda kara delik acilsaydida bu tasarim hatasi dunya yok olsaydi
  • düz olmaktır.

(bkz: kadın olmak çogzelll yehuuu)
  • dışarda dal taşak ayar meselesi.
  • ordan burdan fışkıran kıllardır.

bunun üstüne söylenmiş atasözümüzü de hatırlatarak entarimi noktalıyorum.

'kılda keramet olsa, götte çıkmazmış.'

teşekkürler.
  • güçlü olmak zorundasın demiş kardeşimin biri şukusunu verdim

ince olmak zorundasın

bunları yaparken kadınların yarım haklı feminazi hareketlerini alttan almak zorundasın

ayrıca aramızda bulunan hastalıklı sapıklarla da savaşmak zorundasın

sırtında dünyanın yükünü taşımak zorundasın

bakımlı olmak zorundasın

yani bütün dayatmalara eyvallah çekmek zorundasın
hesabın var mı? giriş yap