• kendi popomu elleyerek nasıl bir his olduğunu anlamaya çalışırken içeri ev arkadaşım girdi ve pardon deyip dehşet içinde çıktı hay ben böyle sözlüğün.. ne diyecem lan şimdi ben çocuğa :/

edit: hımm, sert.
  • az önce başlığı okuyan ev arkadaşımın bana yaptığı eylem. piç piç sırıtıyor şimdi.

edit: karşı teklif geldi; sende benimkini elle...
  • kendi popomu elleyerek anlamaya çalıştığım hadise. bir bok anlamadım.

not: bir erkeğin poposunun bir erkek tarafından ellenilmesi hoş bir şey değilmiş.

not 2: elime pek bir şey gelmedi lan...
  • kadınlar için erkek poposu ellemek bambaşka bir haz anladığım kadarıyla. erkek ya da kadın fark etmez, karşı cinsin poposu her zaman çekicidir bu bir gerçek. biz erkekler şekilli bir popodan nasıl etkileniyorsak, kadınlar da aynı şekilde etkileniyorlar.
    fakat kadınların bize göre bir avantajları var, bir kadın beğendiği bir erkeğin poposunu rahatça şaka yollu elleyebilirken, bir erkek hoşuna giden bir kadına bu işi yapmaya kalksa linç edilebilir, maalesef ki bu da bir gerçek.
  • poponun erkeği kadını olmaz... elledikce aslında bir bok olmadığını anlarsınız.
  • ilişkinizde aranızda oyuna dönüşmüşse kat ve kat zevk veren eylem.
  • sevişirken yapılması gereken bir eylemdir. adam üstteyken popsundan sıkıp kendisine doğru çekmemiş bir kadın varsa, derhal denemesini tavsiye ederim.
  • lütfen torbacının numarasını yazsana
hesabın var mı? giriş yap